banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun'da çeteye operasyon - Samsun Haber

banner1357

İstanbul Sultangazi, Kağıthane Avcılar ve Bahçelievler ilçelerinde otomobil hırsızlığı ihbarları üzerine harekete geçen polis ekipleri, Samsun ve İstanbul'da çeteye yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda 9 kişi gözaltına alındı. 

SAMSUN HABER 08.11.2019, 12:58
Samsun'da çeteye operasyon - Samsun Haber
banner1353
banner1375

İstanbul'un 4 ilçesinde yaşanan otomobil hırsızlıkları üzerine harekete geçen polis ekipleri, yaptıkları incelemeler neticesinde park halindeki otomobilleri çekiciye yükleyerek çalan şahısların kimliğini tespit etti. Ekipler, kimlikleri belirlenen şahısları yakalamak için çalışma başlattı. 5 Kasım Pazartesi günü İstanbul ve Samsun’da gerçekleştirilen operasyonlarla çete lideri olduğu öğrenilen ‘Topal Kemal’ lakaplı Kemal K. (50) ve 8 çete üyesi yakalandı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen şahısların emniyette çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Şüphelilerin çaldıkları minibüs ve kamyonetleri İkitelli'de bulunan ve şahıslardan birine ait olduğu belirlenen yedek parçacıda parçaladıktan sonra sattıkları tespit edildi.  ‘Topal Kemal’ olarak bilinen Kemal K. ve 8 çete üyesi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.


 

Yorumlar (0)