banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da cami saldırganı Akıl Hastanesi'nde!

Samsun'da camide müezzini bıçakla ağır yaralayan şahıs, mahkemece tedavi olması için ruh sağlığı hastanesine sevkine karar verildi.

Samsun Haber 04.05.2017, 17:42
1463
Samsun'da cami saldırganı Akıl Hastanesi'nde!

Samsun Haber - İlkadım İlçesi Fatih Mahallesi Fatih Camisi içinde dün, ikindi ezanını okuyan Müezzin İhsan Akoğlu (52), cemaat ile namaz kılmak için hazırlık yaptığı sırada akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen M.D.'nin (50) bıçaklı saldırısına uğradı. 

MÜEZZİNE BIÇAKLI SALDIRI
Kanlar içinde kalan müezzin, 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Bıçaklı saldırgan M.D. ise İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Resmi Asayiş ekipleri tarafından olayda kullandığı bıçakla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

RUH SAĞLIĞI'NA GÖNDERİLDİ
Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekiplerine teslim edilen M.D., polisteki işlemlerinin ardından bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Savcıya ifade veren ve mahkemeye sevk edilen M.D., tutuklanmayıp mahkeme kararıyla Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edilerek burada tedavi altına alınmasına karar verildi.

Yorumlar (0)