banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da başkana sürpriz talep!

Samsun'un Havza İlçesi'nde mahallelerini ziyarete gelen belediye başkanı, engelli kardeşlerin sürpriz talebiyle karşılaştı.

Samsun Haber 03.05.2017, 11:40 03.05.2017, 12:09
656

Samsun Haber - Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Kayacık Mahallesi'ni ziyaret etti. Başkan İkiz, muhtar Celal Şimşek'ten mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. 

'YOLUMUZ KÖTÜ, ZORLUK ÇEKİYORUZ'
İkiz, ziyaret sırasında engelli kardeşler Murat ve Emre Tuğrul ile karşılaştı. Kardeşlerin, evlerinin yolunun kötü olduğunu, fizik tedavi için gelen servis aracının özellikle yağışlı havalarda eve çıkamaması nedeniyle zorluk yaşadıklarını belirtmeleri üzerine İkiz, yolu inceledi.

'KİMSESİZ OLDUĞUNUZU DÜŞÜNMEYİN...'
Kardeşlerin babası Arif Tuğrul ile de görüşen İkiz, yolun mahalle meydanına kadar en kısa zamanda yapılacağını söyledi. Engellilerin engellerini kaldırmak için pozitif ayrımcılık yapmak zorunda olduklarını dile getiren İkiz, şöyle konuştu:

"Engelli Koordinasyon Merkezimiz ile engelli kardeşlerimize hizmet için çalışıyoruz. Yolu inceledim, inşallah en kısa sürede kardeşlerimizin yolunu yaparak sağlık hizmetlerinin aksamasının önüne geçeceğiz. Vatandaşlarımız kimsesiz olduklarını düşünmesin. Bizler her zaman onların yanındayız, olmaya devam edeceğiz."

Baba Tuğrul ise, hassasiyetinden dolayı Belediye Başkanı İkiz'e teşekkür etti.

Yorumlar (0)