banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da Atakum-Büyükşehir iş birliği!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçedeki kaçak yapılar dahil tüm sorunları masaya yatırdı.

Samsun Haber 03.05.2017, 13:38 03.05.2017, 16:57
534

Samsun Haber - Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak ile Atakum Belediyesi'ne ziyaret gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Başkan İshak Taşçı ile Atakum'daki yeni revizyon projelerini görüştü. 

'NE PAHASINA OLURSA OLSUN...'
İlçedeki kaçak yapılaşmalar dahil tüm sorunlarının tek tek ele alındığı görüşmede Yusuf Ziya Yılmaz, "Bugün burada Karadeniz Bölgesi'nin en uzun sahilinin bulunduğu Atakum ilçemiz için bir aradayız. Tek tek sorunları masaya yatırıp birlikte istişare ediyoruz. Özellikle kaçak yapılar konusundaki hassasiyetimiz çok büyük. Kaçak yapılara geçit vermeyeceğiz. Biz yerel yöneticiler olarak ne pahasına olursa olsun kaçak yapılaşmalara asla izin vermeyeceğiz. Atakum'u daha da ileriye taşıyacağız. Yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız projelerle Atakum'u estetik değeri yüksek ve görsel zenginliğe sahip bir ilçe haline getireceğiz" dedi.

BAŞKAN YILMAZ'A 'ÖZEL' TEŞEKKÜR
Büyükşehir Belediyesi ile sürekli istişare ederek Atakum'u geleceğe taşıdıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da, “Atakum’un değişim ve gelişim sürecini, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın tecrübelerinden faydalanarak devam ettiriyoruz. İlçemiz için önemli bir imar revizyonu süreci yaşadığımız bugünlerde de yine ortaklaşa değerlendiriyoruz. Atakum ilçesinin daha da güzel, daha yaşanılabilir bir ilçe olması noktasında çalışıyoruz. Öte yandan ilçemizde hayata geçireceğimiz projeler, gerçekleştireceğimiz yatırımlara da bu noktada Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yön veriyoruz. Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi, ortak akıl noktasında birlikte hareket ediyor. Bu birliktelik ilçemize değer katan çalışmaları, projeleri ve yatırımları beraberinde getiriyor. Türkiye’nin göz bebeği olarak nitelendirdiğimiz ilçemizin gelecek yıllarını tasarlıyoruz. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a, ilçemize gösterdiği önem ve verdiği değerden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorumlar (1)
Yılmaz yLmZ 4 yıl önce
Sizleri anlamakta güçlük çekiyorum..! Kaçağa izin yok diyorsunuz yasak olmasına rağmen kurupelitten taflana kadar Ana yol Yani Atatürk Bulvarı sağlı sollu ahırlarla dolu.Lütfen biraz ilgilenelim.