Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsun'da 17 bin 500 kişi indirimli yararlanabilecek

Samsun TEMA Vakfı ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında anlaşma imzalandı.

Samsun'da 17 bin 500 kişi indirimli yararlanabilecek
banner1314

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, "Sağlıkta güven ve huzur" sloganıyla 22 yılını doldurdu. Çeşitli kamu kurum kuruluşları ve şirketlerle yapılan anlaşmalara bir yenisi daha eklendi. Samsun TEMA Vakfı'na bağlı 17 bin 500 üye ve birinci derece yakınlarını da hastanenin sağlamış olduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler. 

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, TEMA Vakfı Samsun İl Temsilcisi Leman Özay ve beraberinde bulunan Samsun İl Temsilci Yardımcısı Serkan Kalkan, TEMA Atakent Bölge Temsilcisi Bahar Dursun, TEMA Samsun İl Temsilciliği Kurumsal İlişkiler ve Tema Büyük Anadolu Hastanesi Kurum Temsilcisi ve Radyoloji Teknisyeni Yusuf Dursun Durmuş, TEMA Vakfı gönüllüsü Olcay Saraç'a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlık hizmetlerinin dışında şehre sağladığı ekonomik katkısıyla önemli bir kuruluş olduğunu belirten TEMA Vakfı Samsun İl Temsilcisi Leman Özay ise, "Yapılan anlaşmayla birlikte üyelerimiz ve birinci derece yakınları Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'nin sağlamış olduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecekler. Samsun Tema Vakfı olarak bize bu imkanı sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi. 

Protokol anlaşması sonrası TEMA Vakfı Samsun İl Temsilciliği Leman Özay, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu'ya TEMA gönüllü teşekkür mektubunu takdim etti. 

TEMA Atakent Bölge Temsilcisi Bahar Dursun ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu ise TEMA Samsun İl Temsilciliği Kurumsal İlişkiler ve TEMA Büyük Anadolu Hastanesi Kurum Temsilcisi ve Radyoloji Teknisyeni Yusuf Dursun Durmuş'a gönüllü teşekkür mektubunu verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312