banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun CHP'den yardım köprüsü

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, ilçelerde hizmete açtıkları hayır çarşıları ile yüzleri güldüreceklerini söyledi

Samsun Haber 25.06.2020, 16:11 25.06.2020, 18:32
129
Samsun CHP'den yardım köprüsü

CHP Samsun İl Başkanlığı koordinatörlüğünde Kavak’ta hayır çarşısı açıldı.

Buradaki törene, CHP Samsun İl Başkanın Fatih Türkel, CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Samsun Kadın Kolları İl Başkanı Nazan Güneysu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

ADINI SİZ KOYUN 

Atakum ile bütün ilçelerin köprü olacağını kaydeden Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Burada yapılan iş komşuluk hukukunu kurmaya yönelik, Atakum ile Kavak’ın ve diğer ilçelerimizin koordinasyonunu sağlamaya yönelik bir çalışmadır. Atakum Belediye Başkanı olarak ben sosyal belediyeciliği çok önemsiyorum. İçerisinde bulunduğumuz durum zor, dün de zordu. Salgın olmasaydı bile yoksullukla mücadele etmek zorunda kalacaktık. Salgın sadece bunu herkes tarafından anlaşılabilir hale getirdi. Biz bu sokaklarda birbirimize yüz yüze bakabilmenin ittifakıyız, adını ne koyarsanız koyun” ifadelerini kullandı.

YÜZLER GÜLECEK

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ise, “Biz Samsun’un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün Kavak’tayız yarın başka bir ilçemizdeyiz. Memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Bugün hayır çarşımızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilirler. Biz isteriz ki yoksulumuzun olmadığı Türkiye’de yaşayalım ama bu çok yakın Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır” dedi.

Yorumlar (0)