banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Samsun Çarşamba'dan Mehmetçik'e!

banner1357

Samsun Haber: Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçik'e manevi destek sağlamak amacıyla Çarşamba Ticaret Borsası tarafından üzerilerinde mesajlar yazılı olan 10 bin paket fındık gönderildi.

SAMSUN HABER 23.02.2018, 13:26
Samsun Çarşamba'dan Mehmetçik'e!
banner1353
banner1375

Samsun Haber - Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe moral verebilmek için Çarşamba Ticaret Borsası harekete geçti. Çarşamba Ticaret Borsası tarafından hazırlatılan kutular içerisindeki 10 bin paket fındık, Suriye’nin Afrin bölgesine gönderilmek üzere Samsun AFAD’a teslim edildi. Samsun’dan diğer malzemelerle birlikte yola çıkacak fındık paketleri, yetkililer tarafından bölgede güvenlik güçlerine hediye olarak dağıtılacak.

"MEHMETÇİK'İN YANINDAYIZ"
Hudut güvenliğini ve bölgede istikrarı sağlamak için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere moral sağlamak için bunu gerçekleştirdiklerini söyleyen Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, “Halkımızın her kesimiyle kahraman güvenlik güçlerimizin, Mehmetçiğimizin yanlarında olduğumuzu belirtmek istedik. Bu operasyonlar Afrin’de teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkına yapılan baskı ve zulmü bitirmek, orada insanları kurtarmak üzere başlamış ve sürmektedir. Türkiye Cumhuriyeti kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye kararlı ve bunu başarabilecek güce sahiptir. Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlere karşıdır" dedi.

"80 MİLYON KARDEŞİZ"
Borsa olarak bu davranışları oradaki güvenlik güçlerine en azından bir parça moral desteği olursa mutlu olacaklarını kaydeden Yılmaz, “Onlar, ailelerini geride bırakarak bizler için, vatan için kimi şehit, kimi gazi oluyor. Onlara minnetimiz asla ödenemez. Her dönem ifade ettiğimiz gibi terörle beslenenler ve onları destekleyenler ile buna alet olanlar içeride de, dışarıda da asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Suriye’nin kuzeyinde gecesini gündüzüne katarak hainlere karşı milletimizi, vatanımızı, çocuklarımızı ve geleceğimizi koruyan kahraman askerlerimizin ve polislerimizin her zaman yanında olduğumuzu buradan tekrar duyuruyoruz. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Millet olarak da, devlet olarak da asla korkmuyoruz. Biz 80 milyon kardeşiz” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 24 Ocak 2020
İmsak 06:17
Güneş 07:47
Öğle 12:52
İkindi 15:23
Akşam 17:47
Yatsı 19:10