banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Mustafa Demir mi? Hayati Tekin mi? Erhan Usta mı seçildi? Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

SAMSUN HABER 14.03.2019, 10:15 30.03.2019, 14:11

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, Millet ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.


Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!