banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun 'AK Gençlik'ten Milletvekili Köktaş'a Ziyaret

banner1357

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Yönetimi AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu.

SAMSUN HABER 14.01.2016, 16:46 14.01.2016, 16:50
Samsun 'AK Gençlik'ten Milletvekili Köktaş'a Ziyaret
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve teşkilat üyeleri, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret etti.

26. Dönem Milletvekilliği'nin 'Hayırlı Olsun' temennisinde bulunan İl Gençlik Kolları yönetimi üyeleri Milletvekili Köktaş'a çalışmalarında başarılar diledi.

İl Gençlik Kolları Yönetimini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş ise, 1 Kasım seçimlerinde gösterilen başarılı ve gayretli çalışmalarından ötürü teşkilat üyelerine bir kez daha teşekkür etti.

Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "1 Kasım’da bir kere daha milletimizin büyük teveccühüne mazhar olduk ve teşkilatlarımızın gayretli, başarılı çalışmalarıyla seçimden tarihi bir zaferle çıktık.  Şimdi 14 başarılı yılın ardında ilk günkü aşkla, heyecanla ve kararlılıkla bir kere daha yola çıktık, Türkiye’ye hizmet yolunda adeta yeni bir sayfa açtık. Her dönemde çok büyük başarılara imza attık, hem siyasi, hem ekonomik olarak Türkiye tarihi kazanımlar elde etti. Yeni dönemde de hem seçim beyannamemizde, hemde hükümet programımızda yer alan taahhütlerimiz başta olmak üzere, ülkemizin ihtiyaç duyduğu yeni reformları süratle hayata geçireceğiz. Bu anlamda reformların izlenmesi ve geliştirilmesi için bir genelge yayınlayarak koordinasyon kurulu kuruldu. Bu anlamda gençlerimizin kullanması amacıyla proje karşılığı 50 bin Türk Lirası karşılıksız nakdi destek verme imkânı sağladık. Yetmedi mi? 100 bin lira faizsiz kredi desteği veriliyor. Gençlerde evliliğin teşvik edilmesi amacıyla çeyiz hesabı uygulaması başlattık. Çeyiz hesabında biriktirilen paranın yüzde 20’si oranında destek sağlanacak. Allah’ın izniyle milletimize verdiğimiz diğer sözleri de günü gününe gerçekleştirmek için gayretli çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Ziyaretin sonunda AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a 55 numaralı forma hediye etti.
 

Yorumlar (0)