Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti: Ziyaretler sürüyor!

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, Arena Gazetesi'ni ziyaret etti

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti: Ziyaretler sürüyor!
banner1139

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Murat Sandıkçı, Yaşar Aslan, Noyan Alper Cabbar ve Hilal Gamze Çakır, Arena Gazetesi'ne ziyarette bulundu. Yetkili Hasan Kurumahmutoğlu, yeni yönetim kurulu üyelerine 'Hayırlı olsun' dileklerini iletti.

'CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN'
Kurumahmutoğlu, "Samsun'da gazetecilik mesleğini hep birlikte el ele vererek, daha saygın ve kurumsal bir yapıya kavuşturmak için işbirliği yapmalıyız. Bu konuda Arena Gazetesi ailesi olarak her türlü destek vermeye hazırız. Cemiyetin bu dönemki yönetiminin başarılı işlere imza atabileceğine inanıyorum. Camiamız için hayırlı olsun" dedi.

MESLEKLEK BÜYÜKLERİ PROJESİ
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır da, "Bizim meslekte dayanışma oldukça önemli. Her basın kuruluşunun ortak paydada buluştuğu işler yapacağız. Özellikle meslek büyüklerimizi genç gazetecilerimizle buluşturacağız. Onların gelişime katkı sağlayacak önemli eğitim çalışmalarımız olacak. Şu anda yönetim olarak ziyaretlerimizde sürekli istişarelerde bulunuyoruz. Fikirleri topluyoruz. Seçildiğimiz günden beri yönetimimize olan inanç ve destek bizleri mutlu ediyor. İnşallah güzel işlere imza atacağız" diye konuştu.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin yönetim kurulu üyeleri, Arena Gazetesi'ni ziyaret ederken, Hilal Gamze Çakır, Hasan Kurumahmutoğlu'na çiçek takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127