SADEF yönetimi Samsun Gazetesi'nde: 'Samsunlular'ın sesiyiz'

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "Samsun'un ve Samsunluların sesi olmak için verdiğimiz mücadele, katlanarak devam ediyor" dedi

SADEF yönetimi Samsun Gazetesi'nde: 'Samsunlular'ın sesiyiz'

Genel merkezi İstanbul'da bulunan Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) yöneticileri, EXE Medya Grubu'nu ziyaret etti. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "Samsun'un ve Samsunluların sesi olmak için verdiğimiz mücadele, katlanarak devam ediyor" dedi.

SAMSUN GAZETESİ'NİN KATKISI
Gurbette yaşayan Samsunlular olarak Samsun Gazetesi, samsungazetesi.com ve Samsun Canlı Haber TV yayınlarını büyük bir merak ve ilgiyle takip ettiklerini belirten Yıldıray Baş, "EXE Medya'nın, son olarak Samsun Gazetesi ile birlikte medya alanındaki büyümesini sürdürmesi, son derece önemli ve sevindirici bir gelişme. Karadeniz'in incisi ilimizin böylesine güçlü medya organlarına sahip olması bizleri sadece mutlu etmekle kalmıyor, gelecek adına da umutlandırıyor" diye konuştu.

YENİ DÖNEME AÇILAN KAPI
SADEF'in Türkiye genelinde 15 bölgede faaliyet gösteren gençlik ve kadın kolları teşkilatlanmasını da tamamladığına dikkati çeken Baş, "Yeni bir döneme kapı açan federasyonumuz, İstanbul'da yaşamlarını sürdüren tüm hemşehrilerimizin ve Samsunumuzun sesi olmaya devam ediyor. Bu yöndeki çabamız artarak devam ediyoruz" dedi.

MUAMMER DİLBER'E DAVETİYE
Yıldıray Baş ziyaretinde, 1 Nisan'da İstanbul'un Üsküdar İlçesi'nde düzenledikleri bin kişilik Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı'nın davetiyesini Samsun Gazetesi ve samsungazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Muammer Dilber'e sundu. 

Ziyarete SADEF Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Yıldız, Aydın Uysal, Erdem Başaran, Turan Gençoğlu, Samsun 6'ıncı Bölge Başkanı Ebru Akal, Trakya 4'üncü Bölge Başkanı Ali Oğuz, Terme Bölge Başkanı Samet Akkiraz ve Anadolu 1'inci Bölge Başkanı Ahmet Yıldız da yer aldı.

Haber: Yasemin YORULMAZ

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner910

banner826