banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Saadet Partisi seçim vaadini açıkladı

banner1357

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen  “Gösteriş, lüks, şatafat yapmadan ve israf etmeden hizmet etmek şiarımız olacaktır. Bize emanet edilen mali imkanlara ve belediye mülküne, yetim malına ve vatandaşların hak ve hukukuna sahip çıkarak çalışacağız" dedi.

SAMSUN HABER 23.02.2019, 13:39
Saadet Partisi seçim vaadini açıkladı
banner1353
banner1375

Saadet Partisi Samsun Teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen ve ilçe belediye başkan adayları, medya buluşmasında bir araya geldi.

İŞLER EHLİNE VERİLECEK
Programda bir konuşma yapan Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, Saadet Partisi olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde herhangi bir ittifak içinde yer almadan ve kendi parti logolarıyla seçmen pusulasının 1. sırasında seçimlere girdiklerine belirterek, "Bizler Saadet Partisi olarak belediye başkanlığı görevine geldiğimizde her şeyden önce planlı ve programlı çalışacağız. Vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin vaktinde, eksiksiz, ihtiyaçlara göre ve sistematik bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız. Bu işleri yaparken de işi ehline verecek ve yapılacak işleri en az maliyetle kısa sürede gerçekleştireceğiz” dedi.

İHALELERDE ŞEFFAF OLUNACAK
Belediye kaynaklarının vatandaşın huzurunu ve refahını artırmaya yönelik kullanılması ve yapılacak ihalelerde şeffaf olunması gerektiğini belirterek, “Gösteriş, lüks şatafat yapmadan ve israf etmeden hizmet etmek şiarımız olacaktır. Bize emanet edilen mali imkanlara ve belediye mülküne, yetim malına ve vatandaşların hak ve hukukuna sahip çıkarak çalışacağız. Hizmeti vatandaşlara partili partisiz ayrımı yapmaksızın ulaştıracağız. Her hizmette halkın kültür değerlerini göz önüne alarak, yerel ve kültürel değerleri koruyup zenginleştireceğiz. Şehrimizde var olan kültürel ve tarihsel mirasın emanetçisi olacak ve bu emaneti en güzel şekilde yaşatacağız.” dedi.

TRAFİK RAHATLAYACAK
İmar uygulamaları hazırlanırken otopark alanlarının oluşturulması gerektiğini belirten Şen, şunları söyledi:  “Samsun trafiğinin rahatlatılması gerekmektedir. Bunun için bulvarlara alt-üst geçitler yapılarak ışığa takılmaksızın trafiğin akmasını sağlayacağız. Bununla birlikte kentsel dönüşümü daha planlı bir şekilde yapacağız ve mahallelerde yaşanan imar sorunlarını çözerek dönüşüm sağlayacağız. Tarımsal istihdamın artırılmasına yönelik çalışmalar yapacağız, sebzecilikte seracılığa önem verecek konserve ve işleme fabrikaları açarak iş alanları oluşturacağız. İlçelerimizde hayvancılık için kesim sahası ve entegre tesisleri kuracağız. C plakalı araçların Büyükşehir Belediyesi'nden aldıkları uygunluk onayına son vereceğiz ve zorunlu güzergah uygulamasını kaldıracağız. Bunun için araç muayenesinin geçerli olması yönünde düzenlemeler yapacağız. Ve tabi her şiddetli yağmur sonrasında su baskınları ve sellerin önüne geçmek için şehir altyapımızın fizibilitesini yaparak gereği yerine getirilecek. Yaşanabilir bir Samsun oluşturmak için gece gündüz demeden çalışacağız ve ter dökeceğiz.”

Yorumlar (0)