banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

Saadet Adayından HASTOP’a ziyaret

banner1475

Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay seçim çalışmaları kapsamında Havza Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları Platformu'nun (HASTOP) ziyaret ederek burada HASTOP üyesi Meslek Odalarının başkanları ile bir araya geldiler.

SAMSUN HABER 01.03.2019, 16:12
Saadet Adayından HASTOP’a ziyaret
banner1353
banner1375

Ziyarette HASTOP hakkında Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay’a HASTOP Başkanı Mustafa Başaran HASTOP hakkında bilgiler verdi.  HASTOP Başkanı Mustafa Başaran  Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay’a HASTOP’un hazırlamış olduğu ilçe için yapılabilecek çalışmaları içeren dosya verildi.

Başaran konuşmasında HASTOP’u oluşturun meslek odalarının Havzanın gelişimi için yapılması gerek ve genel sorunları hakkında yapmış oldukları tespitleri aktararak; “Havzamız gerek tarihi gerek termali gerekse doğası ile bir çok imkana sahip bir ilçe fakat bu potansiyellerimiz tam anlamı ile kullanılmamakta.  HASTOP olarak ilçemizin kalkınmasına katkı sağlayacak, ilçe insanımızın sosyal ve ekonomik yaşantısını hareketlendirecek ve hayatlarını kolaylaştıracak bazı görüş önerilerimiz ve projelerimizden oluşan bir dosya hazırladık ve sizlere teslim edeceğiz.  Sizden talebimiz bu dosya’da bulunan önerilerin dikkate alınması, seçim vaatleri arasına alınması ve ilçemiz için bu projelerin hayata geçirilmesi. HASTOP olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerimizin takipçisi olacağız ve projelerin hayata geçmesi için bizlerde seçilen belediye başkanımıza katkı sunacağız. Yapılan her şey Havza için. Bizler bu bilinç ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ise Havza OSB hakkında bilgiler vererek; “Bu güne kadar gerek valiliğimiz, gerek kaymakamlığımız gerekse belediyemiz ile uyum içerisinde çalışarak önemli işler yaptık. İnşallah bundan sonrada Havza olarak tüm kurumlarımız ile birlikte aynı ize basarak daha ilerilere gideceğiz. Bizler Havza için her taşın altına elimizi koyacağız. Bunun ile birlikte HASTOP olarak tüm vaatlerin yerine getirilmesi için takipçisi olacağı.” diye konuştu.

Saadet Parti İlçe Başkanı Saffet Ergin ise Havza için olabilecek her türlü çalışmada yer almaktan geri durmayacaklarını belirterek; “Havza bizim ve önceliğimiz ilçemizin kalkınması.” şeklinde ifade etti

Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay ise seçim sonrası Havzanın öncelikli sorunlarını çözmek için çalışacaklarını belirterek; “Bu dosya  ilçemize hizmet için rehber teşkil edecek. Zaten sizlerin tespit ettiğiniz sıkıntıların bir çoğunu bizlerde biliyoruz ve projelerimizi ona göre hazırladık. İnşallah 31 Mart seçimleri ilçemiz için hayırlar getirir.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Ocak 2020
İmsak 06:14
Güneş 07:43
Öğle 12:53
İkindi 15:28
Akşam 17:53
Yatsı 19:16