banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Projeler hayata geçecek - Samsun haber

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Projelerin hayata geçmesi için hep birlikte var gücümüzle çalışıyoruz" dedi

SAMSUN HABER 06.01.2020, 17:19
342
Projeler hayata geçecek - Samsun haber
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile görüştü. Yılmaz, "Projelerin hayata geçmesi için hep birlikte var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

İSTİŞARELERDE BULUNDUK
Başkan Kılıç, "Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz çok yoğun geçen meclis gündeminin ardından belediyemizi ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Belediyemizin projeleri ve çalışmalarımız hakkında bilgi vererek Baframız hakkında istişarelerde bulunduk" dedi.

ÖNEMLİ PROJELER VAR
Bafra'da önemli projelerin yer aldığını ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise, “Samsunumuz ve Baframız için başkanımızla birlikte çalışmalar ve projeler aşamasında sürekli istişare içerisindeyiz. Bafra için oldukça önemli projeler var. Söz konusu projelerin hayata geçmesi için hep birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımıza misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Yılmaz’ın ziyaretine, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve parti yöneticileri de katıldı.
 

Yorumlar (0)