banner1361

banner1496

banner1499

banner1334

Orhan Kırcalı'dan Terör Saldırısına Tepki!

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı Ankara’da yaşanan ve 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bombalı saldırı için sert ifadeler kullanarak nerede terör ve teröre destek verenler varsa hepsi temizlenecektir. Her türlü terörle mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir dedi. Milletvekili Kırcalı saldırıda hayatını kaybeden Oğuzhan Dura’nın Samsun’daki cenazesine de iştirak etti.

SAMSUN HABER 15.03.2016, 17:13 15.03.2016, 17:21
347
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı açıklamalarında şunları söyledi:

"Ankara’da yaşadığımız terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rabbimden rahmet ailelerine ve milletimize bas sağlığı yaralılarımıza şifalar diliyorum. Saldırı sırasında hayatını kaybedenler arasında Samsunlu hemşerimizde bulunmaktadır. Cenazesine iştirak ederek ailemizin acısını paylaştık. Samsunlu hemşerimiz Oğuzhan Dura’ya Yüce Allah’tan rahmet ailesine ve tüm hemşerilerime baş sağlığı diliyorum.

Milletimiz asla endişe etmesin. Terör dize getirilecektir. Azız milletimiz bu hain saldırılar karşısında asla yılmamakta aksine kenetlenmektedir. Milletimiz, terör ve teröristlerin arkasında duran odaklara karşı vakur durarak birlik ve beraberliğimizi sarsılmaz bir şekilde perçinlemektedir.

Ülkemizin bütünlüğüne halkımızın birlik ve huzuruna yönelik terör saldırılarıyla mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir. Terörün her türlüsü insanlığa ihanettir. Bu ihanet ve kalkışmalar cezasını bulacaktır. Kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaklardır. Terör ve teröristler nerede varsa hepsi temizlenecektir.

Biz Çanakkale'de Dumlupınar’da Sakarya’da ülkemizi işgal etmek isteyenlere ve varlığımıza kast edenlere nasıl ders verdiysek bugünde tüm hainlere dersini vereceğiz.

Terör saldırıları karşısında milletçe birlik ve beraberliği, sabır ve vakarı muhafaza etmek terörün varmak istediği hedefe verilecek en doğru cevap olduğuna inanıyoruz. Milletimizin, vakur duruşu, sağduyulu tutumu ve basiretiyle tüm karanlık planları bozacağına olan inancımız tamdır"
 

Yorumlar (4)
hasan 4 yıl önce
boşuna ahkam kesme sen daha yenisin
Vatandaş 4 yıl önce
Sayın vekil orhan kırcalı bey çok güzel açıklama yapmış. Eski yeni diye ayırım olmaz. Tebrik ediyorum.
ykb şevket 4 yıl önce
peki size niye sormazlar..siz değilmiydiniz valilere Pkk ya opersyon yaptırmayın diye , siz değilmiydiniz pyd yi bizim topraklardan suriye tarafına geçirten, siz değilmiydiniz doğuda silah yığına yapılırken göz yuman... zamanı geldiğinde bunlar önünüze konup yüce adalet önünde yargılanacaksınız...
Samsunlu 4 yıl önce
Terörü kınamalıyız.Terörün istediği halktaki panik havası verilmemelidir. Sayın vekilimiz Orhan Kırcalı nın açıklamaları çok olumlu ve yerindedir.Teşekkürler vekilim.
22°
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 03:55
Güneş 05:34
Öğle 12:45
İkindi 16:35
Akşam 19:46
Yatsı 21:18