banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Orhan Kırcalı'dan Ahmet Misbah Demircan'a ziyaret!

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan'ı makamında ziyaret etti.

SAMSUN HABER 18.02.2020, 20:25 19.02.2020, 00:14
Orhan Kırcalı'dan Ahmet Misbah Demircan'a ziyaret!
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili ve Avukat Orhan Kırcalı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan'ı makamında ziyaret edip Samsun'daki yatırımları görüştü.

DEMİRCAN'DAN SAMSUN'A ÖVGÜ

Ahmet Misbah Demircan, bakanlığının Samsun’da yapmış olduğu çalışmaları ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün projelerini yerinde incelemek üzere 3 Şubat'ta  Samsun'a gelmişti. Yapmış olduğu ziyarette Samsun’u çok beğendiğini dile getiren Demircan,  “Kültür ve Turizm Bakanlığı’mızın Samsun’da yükselişini görmek ve özellikle Vakıflar Genel Müdürlüğü’müzün yaptığı işleri yerinde incelemek üzere Samsun’a geldim. Sayın Valimiz ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız ile meselelerin üzerinden geçiyoruz. Özellikle müze çok etkileyici. İnanıyorum ki bütün Karadeniz’in ilgisini çekecek, bütün Kuzey Karadeniz’de ve ülkemizde en iddialı müzelerden birine sahip olacak. Böyle bir şeyin gururunu şahsen gördüğüm için içimde yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Ama öte yandan şehrin içinde güzel işler var. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in güzel projeleri var. Burada bulunan Bedestan, yanındaki hamamla ve bu meydanla bu saat kulesiyle sanıyorum şehrin turizmine algısına ciddi katkıda bulunacak ve çevresinde yapılacak çalışmalarla iyi hazırlıklar var. Heyecan verici ve Samsun’a çok yakışacak diye düşünüyorum. Samsun ile İstanbul arasında bir kozmopolitik benzerlik var. Bütün Karadeniz’in müstesna ilimizde yapılan bu güzel çalışmalar heyecan verici, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulunmuştu.

Yorumlar (0)