banner1313

banner1300

banner1334

Onlar Erdi Muradına...

Samsunlu Dr. Ersin Yılmaz’ın Av. Cemile Şeyma Yılmaz ile Şahin Ailesi’nin oğlu Av.Coşkun Şahin, muhteşem bir nikah töreniyle dünya evine girdi.

SAMSUN HABER 14.04.2019, 18:37 15.04.2019, 09:06

Sheraton Grand Samsun Otel’de düzenlenen nikahı İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini de eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan,  eski Samsun Milletvekili Mehmet Çakır ve Ali Kabadayı yaptı.

Nikah törenine,  eski Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Turan Çakır,  Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Toraman, Çarşamba  TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Sadettin Sarıoğlu,  Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun,  eski CHP İl Başkanı Hayri Erdönmez, Cumhuriyet Gazetesi  Samsun Temsilcisi Cemil Ciğerim,  eski Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Bayram Çelik , eski Büyükşehir Belediye Zabıta Müdürü Yusuf İpoğlu, eski Gazi Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mehmet Ali Coşkuner,  Dnt. Necmettin Okutgen, Dr.Ali Tüter,   işadamları Hikmet Yeşilyurt,  Özdemir Erol,  Haydar Öztekin,  Ercan Albayrak,   Recep Asal,  Mustafa Yeşildal,  Remzi Erdönmez, Muhammet Sağlam ve  Orhan Gülhan ile çok sayıda işadamı ve sevenleri katıldı.

Yorumlar (6)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
levent55 5 ay önce
Doktor Ersin beyin her şeyin en güzelini hakediyor..samsuna çok büyük hizmetleri var.hakki ödenmez.. Allah mesut bahtiyar etsin..
Zeynep kayaoğlu 5 ay önce
Gerçekten mükemmel bir nikah töreniydi, bu güzel ailenin en mutlu günlerinde aralarında olmaktan onur duydum. Her şeyin en iyilerine layıksınız ömür boyu mutlu olun.
Firuze Soytürk 5 ay önce
Doktor beyin eski hastasıyım, kendisi samsunumuza bir çok katkısı olan harika bir insan. Hayırlı uğurlu olsun. Sevgiler
Samsunsamsun 5 ay önce
Eski bir ssk hastanesi çalışanı olarak samsun halkı ve ssk kuyruklarında çile çeken insanlar sizin hakkınızı ödeyemez Allah evlatlarınızın mutluluğunu daim eylesin. Size aldığınız dualar yeter
Funda aslantürk 5 ay önce
Bir çok önemli isme ev sahipliği yapan Nikah törenlerine şahitlik ettiğimiz gençlerimizi ve saygıdeğer ailelerini canı gönülden tebrik ederim, Allah mutluluğunuzu sonsuz kılsın..
Ahmet aşmaz 5 ay önce
Birbirinden değerli bu iki ailenin çok özel günlerinde yanlarknda olmaktan gurur duyduk. Dr. Ersin yılmaz beyede misafirperverliği için ayrıca teşekkür ederim.