Hilas Otel

Çelik İnşaat

Oktay Ergör, başkanlığa talip

Samsun SMMMO Başkan Adayı Oktay Ergör, "Odamız, Karadeniz'in en büyüğü olduğu için önemli eğitim kadroları oluşturmak istiyoruz" dedi

Oktay Ergör, başkanlığa talip

Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Yönetim Kurulu Başkan Adayı Oktay Ergör ve Serbest Mali Müşavir Gül Aksoy, Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'u ziyaret etti. Ergör, odada eğitime ağırlık vereceklerini ifade etti.

EĞİTİM KADROLARI OLUŞTURACAĞIZ
Ergör, "Yaklaşık 3 yıldır başkan adayı olmayı düşünüyordum. En son geçen yıl, meclisimizde adaylığımı resmi olarak duyurmuştum. Odamız, akademisyen bir yapıya sahip. Eğitim odaklı işlemlerin yapılması ve projelerin üretilemesi büyük önem taşıyor. Bu nedenle, eğitimin sürekli verilmesiyle başarını kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum. Odamız da meslek mensubu olabilmek için stajyerlerimiz var. Dolayısıyla SSMMMO, Karadeniz'in en büyük odası olması hasabiyle eğitim kadromuzu son derece önemli isimlerden oluşturmak istiyoruz. Bunları bir de sürekli hale getirdiğimizde mali müşavirlerin temelden başarılı bir şekilde ilerleyeceğini, haksız rekabetin önleceğini ve kalitenin artacağını düşünüyorum" dedi.

KURUL 12 MAYIS'TA 
Eğitimin artmasıyla, istihsdamın da artacağını ifade eden Ergör, "Bunlar mümkün olabilen şeyler dolayısyla firmalar, müşavirler ve şehir kazanacak. Maliyeti de olmayan bu durumda akıl kullanmak önemli. Kurulumuz 12 Mayıs'ta olacak. İnşallah bayram havasında bir şölen tadında gerçekleşecek" diye konuştu. 

Dilber BAHADIR, Ekrem ASLAN

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER