banner1313

banner1300

banner1334

Oğluna şiddet uygulayan anne tutuklandı

Van’da çocuğuna fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiasıyla gözaltına alınan kadının çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandığı öğrenildi.

SAMSUN HABER 09.08.2019, 22:29
Oğluna şiddet uygulayan anne tutuklandı

Van’da 7 yaşındaki Ö.Y.A.’ya annesi A.K.’nin ve erkek arkadaşı İ.K. adlı şahsın fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiasının ardından başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli anne A.K. ve erkek arkadaşı İ.K.'nin gözaltına alındığı öğrenildi.

Oğluna şiddet uygulayan canavar anne tutuklandı

İ.K., Cumhuriyet Başsavcılığı'nca alınan ifadesinden sonra tutuklanması talebiyle sevk edildiği Nöbetçi Sulh ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Anne A.K. ise dosya delil durumu değerlendirilmesine göre serbest bırakıldı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında elde edilen yeni deliller doğrultusunda anne A.K.'nin yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandığı öğrenildi. 

OLAYIN GEÇMİŞİ

Samsun’da babasıyla yaşayan 7 yaşındaki bir çocuğun ayrı yaşadığı annesi tarafından Van’a kaçırılıp işkenceye maruz kaldığı öne sürülmüştü. Eli matkapla delindiği öne sürülen çocuğun vücudu ise ısırılarak tahrip edildi. Ayrıca çocuğun, annesi ve birlikte yaşadığı adam tarafından Van Gölü’ne atıldığı da iddia edildi.

Yorumlar (0)