O fotoğraf gündem oldu

Samsun'da 19 Mayıs 1919'un 100. yılı nedeniyle düzenlenen kutlamalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 7 siyasi partinin genel başkanlarıyla birlikte Tütün İskelesi'nde çektirdiği fotoğraf, Türkiye'nin gündemine oturdu

O fotoğraf gündem oldu
banner1314

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edooğan'ın 19 Mayıs 1919'un 100. yılı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlamalarının ardından 7 siyasi partinin genel başkanlarıyla Tütün İskelesi'nde çektirdiği fotoğraf, birçok yayın gatezenin birinci sayfalarında yer aldı.

8 LİDER BİRARADA 
19 Mayıs 1919'un 100.y ılı ve  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı töreninin ardından  Tütün İskelesi'ne geçen  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile 'Birliktelik' fotoğrafı çektirdi.

ÇOK KONUŞULDU
Hürriyet, Milliyet, Sözcü, Güneş, Akşam, Star gibi birçok yaygın gazetenin manşetinde yer alan ve sosyal medyada paylaşılan fotoğraf, 19 Mayıs 1919'un 100. yılında en çak konuşulan görüntü oldu. Fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Haydi, milli mücadele ruhuyla ele ele, gönül gönüle vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım"  mesajı verdi.

Dilber BAHADIR 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300