Mutluluğun Kanatları, çocukları güldürecek

Samsun'da Mutluluğun Kanatları Derneği tarafından faaliyete geçirilen "Fikriye ve Latife Mustafa Kemal'i Sevdim" tiyatro oyunundan elde edilen gelirle lösemili ve engelli çocuklara bayramlık alınacak

Mutluluğun Kanatları, çocukları güldürecek
banner1314

Samsun'da Mutluluğun Kanatları Derneği gerçekleştirdiği faaliyetlerle takdir toplamaya devam ediyor. Dernek, Milli Mücadele'nin 100'üncü yılı nedeniyle Lovelet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin ana sponsorluğunda "Çocuklara Bayram, Bayramlıktır" projesini hayata geçiriyor. 

ÇOCUKLARA BAYRAMLIK
Ramazan Bayramı için lösemili ve engelli çocuklara bayramlık almak amacıyla hayata geçirilen projeyle 18 Mayıs Cumartesi günü saat 21:15'te Lovelet Sahnesi'nde Dilruba Saatçi'nin yazıp oynadığı "Fikriye ve Latife Mustafa Kemal'i Sevdim" tiyatro oyunu Samsunlularla buluşacak. Oyundan elde edilen gelirin tamamı lösemili ve engelli çocukların bayramda mutluluk yaşaması için kullanılacak. 

SAMSUNSUNLARA DAVET 
Dezavantajlı çocuklar yararına birçok organizasyona imza atan Mutluluğun Kanatları Derneği Kurucu Başkanı Burcu Keskin,"Çocuklarımızın mutlu olması çok önemli. Biz çocuklarımıza elimizden geleni yapmak için çalışıyoruz. Bu anlamda sponsorluğunu Lovelet AVM'nin yaptığı bu güzel tiyatro eserini destekçilerimizle izlemek bizlere büyük mutluluk verecektir. Ayrıca çok anlamlı bir eserin gelirini derneğimize bağışlayacak olan AVM yönetim kuruluna şimdiden sonsuz tesekkür ediyoruz. Sınırlı sayıdaki biletlerimiz için afiş üzerindeki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. Tüm Samsunluları bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308