banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Mustafa Demir’den Samsun’un değerine değer katacak projeler

banner1357

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, “Önümüzdeki süreçte hayata geçireceğimiz projeler ile Samsun’un değerine değer katmış olacağız” dedi.

SAMSUN HABER 16.02.2019, 12:07
Mustafa Demir’den Samsun’un değerine değer katacak projeler
banner1353
banner1375

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını Havza ilçesinde sürdürdü. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Demir, 31 Mart seçimleri için destek istedi. Esnaflarla tek tek sohbet eden Demir, esnafın ve vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Esnaf ziyaretlerinin ardından Demir, Erikbelen Mahallesindeki köy konağında vatandaşlarla buluştu. 

“BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR”
Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminden sonraki ilk seçim olması nedeniyle büyük bir önem taşımaktadır. Hepinizin bildiği gibi Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin tam olarak oturması için bu seçime diğer yerel seçimlerden daha farklı anlam yüklemektedir.  Cumhur İttifakı’nın bu seçimde güçlü çıkması gerekmektedir’’ dedi. 

PROJELERİNİ ANLATTI

Projelerini vatandaşlara anlatan Mustafa Demir, ‘’Altyapı, kentsel dönüşüm, akıllı şehirler, yatay şehirleşme, sosyal belediyecilik, Hakla birlikte yönetim projelerimizin ana başlıklarının bir bölümünü oluşturuyor. Önümüzdeki süreçte hayata geçireceğimiz bu projeler ile Samsun’un değerine değer katmış olacağız. Bütün bu projeleri hayata geçirirken sizlerin fikir ve düşünceleri de bizlere yön verecek’’ diye konuştu. 

Yorumlar (0)