banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Mustafa Demir: Samsun'u birlikte yöneteceğiz

banner1357

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, şehrin potansiyellerini harekete geçireceklerinin belirterek, ''Samsun'u, Samsun halkıyla birlikte yöneteceğiz'' dedi.

SAMSUN HABER 15.02.2019, 17:16
Mustafa Demir: Samsun'u birlikte yöneteceğiz
banner1353
banner1375

Seçim çalışmalarını Ladik İlçesi'nde sürdüren Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, MHP ve AK Parti ilçe teşkilatı, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Demir, şehrin potansiyellerini harekete geçireceklerinin belirterek, ''Samsun'u, Samsun halkıyla birlikte yöneteceğiz'' dedi.

ENERJİMİZİ SAMSUN İÇİN HARCAYACAĞIZ
İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Demir, "3 dönem milletvekilliği, 5 yıl komisyon başkanlığı, 2,5 yıl bakanlık yapmış bir kardeşiniz olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var gücümüzle Samsun için çalışacağız. Enerjimizi Samsun için harcayacağız" diye konuştu.

KOORDİNELİ ÇALIŞACAGIZ
İlçe belediye başkanları ile koordineli çalışma yürüteceklerinin altını çizen Demir, "Başkanlarımızla güçlerimizi birleştireceğiz. Önemli olan Samsunlulara en iyi hizmet sunmaktır. Gece gündüz demeden çalışacağız. Büyükşehir ve ilçelerimizin imkanlarını birleştirerek en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (0)