banner1365

banner1345

Mustafa Demir: Samsun kazanacak

banner1357

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Samsun merkezini canlandıracağız ve ilçelerden merkeze ulaşımı kolaylaştıracağız" dedi.

SAMSUN HABER 09.01.2019, 17:22 09.01.2019, 17:43
banner1353
banner1343

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Saathane esnafı, Memur-Sen ve Ordu İkizceliler Derneğini ziyaret etti. Ziyarete AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk ve AK Parti İlkadım İlçe teşkilat üyeleri de eşlik etti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptığı konuşmada “Bizler bu yola çıkarken vatandaşımıza güvendik ve bağımızı hiçbir zaman kopartmama söz verdik. Hamdolsun bu sözümüzü de tutuyoruz ve her geçen gün hemşehrilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağı oluşturuyoruz. Vatandaşımızla en hızlı çözüm yollarını yine beraber istişare ederek arıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bu kurduğumuz bağ hizmetlerin ötesinde bir kardeşlik ortamı tahsis ediyor. Bu güzel birlikteliklerde vatandaşımızla aynı düşünceleri paylaşmaktan geleceğimize aynı duygularla yön vermekten ve kardeşliğimizi pekiştirmekten sonsuz mutluluk ve onur duyuyorum. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da milletimize hizmete devam edeceğiz. Partimizin insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla AK Parti belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Rabb’im birliğimizi ve gönül bağımızı daim eylesin” dedi. 

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir ise “Bakanlık ve milletvekilliğim döneminde bu bilinçle 12 yılımı gece ve gündüz Samsun ve ülkem için hasreden bir kişi oldum. Bizim tek düşüncemiz, vatandaşlarımıza hizmeti bir an önce nasıl ulaştırabiliriz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın istekleri, sıkıntıları bizim için çok önemli. Samsunumuza bugünkü çağın gerektirdiği yatırımlarımızı kazandıracağız. Gayemiz Samsun’u Türkiye’nin en iyi ticaret turizm merkezi yapmak, şehrimizi, çağımızın ilerisinde tutmak. Bunu da hep birlikte yapacağız. Şehrimizde ticareti daha da canlı tutmak adına ulaşım kolaylığı sağlayacağız. Bizler Samsun merkezini canlandıracağız ve ilçelerden merkeze ulaşımı kolaylaştıracağız” diye konuştu. 

Yorumlar (1)
hasan acar 10 ay önce
Biz bu yalanlarla fakülteye atıldik sayın bakan kim kaybetti biz munubusculermi yoksa yusuf ziya kazanan yusuf ziya kaybeden biz yazılı bir kağıt üzerinde bir sey yaptikmi biz bunlara kanmayız seçim vaatleriyle bizi kandiramassiniz bize yazılı kağıt üzerinde seçim vaadi olmayan bir güvence verin bütün bafra size gelelim benim bafranin yuz otuz koyulur bağlantım olan biriyim isterseniz ilçe munubus garaji yapmayınca biz sizin yapmanizida istemiyoruz biz fakültenin altındada kalsak bu bize yeter çok paraya alışık deyiliz yazımı okuyun ona görece karar verin ben samsun yolunu kapatıp mahkeme giren birisi olarak besyil teminat veren bir esnafın benim yol kapatmayla ne isim olur yusuf ziyaya bu haberi de götürün duyrun yusuf ziya denen sahis bize hiç gozukmesin zaten bizim sizden alacağımızı aldık isterse bafra garajini yapmaya da bilirsiniz bu kadar bizi bu hallere sokan yusuf ziyaya yazıklar olsun ve fuat koktas ne kircali ne karaaslan biz bunlardan hiç bir beklentimiz yoktur bize yolu bu sahıslar kapattirnislardir akif çağatay kılıç yeni suat kılıç bunlarda buradalar soyleyin esnaftan ne görmüşlerdir sefer arli o bitanesi oldu yerinde yatmasin daha cok varsa yazmıyorum bu komisyon kararını tekrardan alin ben bafradan hasan açarım munubus esnafi kenan sarayada selam goturursunuz obur tarafa
22°
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:14
Güneş 06:39
Öğle 12:26
İkindi 15:30
Akşam 18:03
Yatsı 19:22