banner1313

banner1300

banner1334

Mustafa Demir'in canlı yayında gözleri doldu

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV’de yayımlanan ‘Mart 2019 Seçime Doğru’ programının konuğu olarak projeleri ile ilgili ilk kez özel açıklamalarda bulundu. 

SAMSUN HABER 16.03.2019, 10:16

Mustafa Demir, Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt'un yönettiği Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun ve ORA Araştırma Şirketi Genel Koordinatörü Barış İpek'in sorularını yanıtlayıp ilk defa özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.


 
STÜDYODA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI


Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt'un 'Siz, bugün geçmişe baktığınız da 'bugünlerimde en büyük katkısı şunun olmuştur' dediğiniz biri var mı? sorusuna duygulanan Mustafa Demir, gözlerinin dolduğu anlarda şu cevabı verdi:
"Yani çok var aslında. Ben küçük yaşlarımdan beri gözlemleme noktasında, gözlemlemesi yani dışı görebilen, görmek için bakabilen bir yaradılışımın katkısı olduğunu düşünüyorum ama rahmetli babam. Babam, benim hayatımda çok önemli yeri var"

Haber: Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)