banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Mustafa Demir: Herkes kucaklanacak

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  "Cumhur İttifakımızın adayı olarak herkesi kucaklayan bir başkan olmayı taahhüt ediyorum" dedi.

SAMSUN HABER 15.03.2019, 17:38 15.03.2019, 17:40
Mustafa Demir: Herkes kucaklanacak

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Çarşamba, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde proje tanıtım toplantıları gerçekleştirdi. Demir, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı ilçe başkan adayları, teşkilat üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen buluşmalarda, projelerini anlattı.

ORTAK YÖNETİM TARZI
Geniş katılımın olduğu toplantılarda konuşan Demir, şehrin tümünü kapsayan, kent yaşamını değiştirecek, kalkınmanın, gelişmenin önünü açacak projeleri, ilçelerle koordineli bir şekilde ortak yönetim tarzıyla hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

HİZMETLER EŞİT DAĞITILACAK
Samsun'un 17 ilçesiyle bir bütün olduğunu, her hizmetin, çalışmanın hiç bir ayrım olmadan şehir geneline eşit şekilde dağıtılacağının altını çizen Demir, "Samsun kalkınacaksa, ilçeleriyle birlikte kalkınacak. En ücra mahallelerimize dahi Büyükşehir Belediyesi hizmetleri aksamadan ulaşacak. Özellikle ilçelerimizdeki belediyelerimizle sürekli koordineli ve istişare halinde olacağız. Belediye ekiplerimizi yani güçlerimizi birleştireceğiz. Mahalle, ev, grup yollarının tümü görev süremiz içinde bitecek.  İşi iş yapmaz, işi insan yapar. Ciddi bir takip ile ilçelerimizin, mahallerinin sorunlarını çözüme kavuşması için var gücümüzle çalışacağız. Ayrıca, ilçe belediyelerimizle birlikte ilçelerimizde ekonomi, sosyal, kültürel, ulaşım alanlarında yeni projeler ile yeni bir dönemin, hizmet seferberliğinin düğmesine basacağız" diye konuştu.

YÜZLERCE PROJE HAZIR
Hizmetin sınırsız olduğunu, önemli olanın yaşam kalitesinin artması, insana verilen değerin en üst seviyeye çıkarılması olduğunu belirten Demir, "Rabbim bize hizmet etmeyi nasip etmiş ise, bunun büyük sorumluluğunu, vebalini üzerimizde görerek hareket etmek zorundayız. Gece yastığa başımı koyduğum zaman, vicdanımla baş başa kaldığımda, muhakememi yaptığımda gönül rahatlığı duymuyorsam bir yanlışım vardır. Rabbime, halkımıza, dava arkadaşlarıma, bizi destekleyenlere karşı sorumluluğum büyük. Bu bilinçle hareket ederek en iyi hizmeti hakla, adaletle, çok çalışarak vermek için bu yolda görevlendirildim. Cumhur İttifakımızın adayı olarak herkesi kucaklayan bir başkan olmayı taahhüt ediyorum. Bizim anlayışımızda 'bir olalım, iri olalım, diri olalım hep beraber Türkiye olalım' ön plandadır. Kentimiz için yüzlerce projeyi hazırladık. Hepsi Allah nasip eder ise eksiksiz hayata geçirilecek. Biz bir olursak  Samsun kazanır, herkes kazanır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)