banner1223

Murat Şenel: İlkadım'ın sorunları çözülecek

CHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Murat Şenel, "İlkadım'ın sorunlarını gayet iyi biliyorum. Çünkü 53 yıldır bu ilçede yaşıyorum. Türkiye ve dünya çapında çok iddialı olacak bir botanik park projemiz var. Bu proje ile birlikte ilçeye kalıcı tesiler kazandıracağız" dedi

CHP'den İlkadım Belediye Başkanlığı için tek aday adayı olan İnşaat Mühendisi Murat Şenel, Samsun Medya Grubu' ziyaret etti. Ziyarette Samsun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Okan Aralan ile bir süre görüşüp,  10 Ocak Çalışan Gazeticiler Günü'nü kutlayan Şenel, seçim dönemi ile ilgili yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

TRAFİK SORUNU BİTECEK
Daha sonra Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan Murat Şenel, İlkadım İlçesi'nde için çok önemli projelerinin olduğunu söyledi. Şenel, "1966 yılında Samsun'da doğdum. 1982 yılında ise İstanbul Teknik Üniversitesi'ne giriş yaparak inşaat mühendisi oldum. Toplam 33 yıldır da bu mesleği icra ediyorum. Haliyle inşaat mühendisi olduğum için de İlkadım'ın sorunlarını gayet iyi biliyorum. Çünkü 53 yıldır bu ilçede yaşıyorum. Bu yüzden insanlara dokunacak ve halkımıza çok iyi hizmet verecek projelerle geliyoruz. Bu projelerde kız ve erkek öğrenci yurdu projesi ile İlkadım İlçesi'nin trafiğini çözecek önemli projelerimiz var" dedi. 

BOTANİK BAHÇESİ
ilkadım İlçesi'nde iddialı projelerinin başında botanik projesi olduğunu ifade eden Şenel, "Türkiye ve dünya çapında çok iddialı olacak bir botanik park projemiz var. Köylere yönelik projelerimiz olacak, 61  mahallemiz var. Bunun 11 tanesi her ne kadar mahalle olsa bile köy statüsündedir. Oradaki vatandaşlarımızın ürünlerini yerinde satın alıp, belediye adına satışını yapabileceğimiz, onları destekleyeceğimiz projelerimiz var. İnşaat mühendisi olduğum için kentin sorunlarına dokunacak İlkadım’a çok yararlı ve kalıcı tesisler kazandıracağız" diye konuştu. 

Haber:Dilber BAHADIR 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148