banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Muharrem İnce Samsun'da

banner1357

Tekkeköy'de vatandaşlarla buluşan eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "AK Partili, CHP’li, İYİ Partili MHP’li hepsi bu milletin evladı. Önümüzdeki seçim, bir beka sorunu değil, bir belediyecilik sorunudur” dedi

SAMSUN HABER 17.02.2019, 16:26
Muharrem İnce Samsun'da
banner1353

Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP’nin Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Tansu Çıkış’ın mitingine katıldı. Vatandaşlarla birlikte halay çeken İnce, konuşmasında, "AK Partili, CHP’li, İYİ Partili MHP’li hepsi bu milletin evladı. Önümüzdeki seçim, bir beka sorunu değil, bir belediyecilik sorunudur” dedi.


Tekkeköy Düğün Salonu önündeki alanda gerçekleşen mitingde konuşan Tansu Çıkış, başkan seçildiği taktirde Tekkeköy’e daha önceden yapılmayan hizmetleri yapacağının sözünü verdi.  

HEPSİ MEMLEKETİN EVLADI
Çıkış’ın ardından konuşan İnce, son zamanlarda sıkça konuşulan beka sorununa değinerek, "31 Mart’ta belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Çöpü toplayacak, imar planlarını yapacak, yoksulara yardım edecek, temizlik ve suyla ilgilenecek insanları. Bu seçeceğimiz belediye başkanları neden bir ‘beka’ sorunu olsun ki? Yani AK Partili, CHP’li, İYİ Partili ve MHP’li, onlar bu milletin evladı değil mi? Hepsi bu memleketin evladı. Bu bir beka sorunu değildir, bir belediyecilik sorunudur” dedi. 

ZİGOŞ OYNADI
İnce, konuşmasının ardından sahnenin önüne inerek vatandaşlarla davul zurna eşliğinde cigoş oynadı. Daha sonra vatandaşlarla beraber ilçe merkezine yürüyen İnce, burada da kısa bir süre vatandaşlarla sohbet edip ilçe meydanında halay çekti.
İnce, Tekkeköy'deki mitingten önce CHP İl Başkanlığı'nda partililerle buluştu.


 

Yorumlar (1)
Yanılıyorsun 10 ay önce
Ya çok safsın, ya da bizi aptal yerine koyuyorsun. Sen bunu git de gizli ortağın hdp ye sor. Onların hedefi daha önceden de olduğu gibi belediyeleri alıp oradan pkk ya para aktarmak ve ülkeyi bölmektir. Herhalde sizin ülke diye bir probleminiz yok ki böyle rahat konuşabiliyorsunuz.
13°
açık
Namaz Vakti 08 Aralık 2019
İmsak 06:09
Güneş 07:41
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39