banner1219

Müge Anlı seslendi! Samsun'da özel ekip kurulsun

Müge Anlı'nın bugün yayınlanan bölümünde, Uşak'ta özel ekip kurularak çözülen cinayetin ardından Samsun'da Fatma Demir ve Emel Kılıç dosyaları için özel ekip kurulmasını istedi

Müge Anlı seslendi! Samsun'da özel ekip kurulsun

Sabah kuşağı programının reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha gün yüzüne çıktı. 


Uşak'ın Banaz ilçesinde yaklaşık 5 yıl önce kaybolan Hacer Cengiz'in kayıp olarak aranmasının ardından hiç bir iz bulunamadı ve durum cinayet dosyasına çevirildi. 


Uşak'ta kurulan özel ekip sayasinde Hacer Cengiz'in aile içinde cinayete kurban gittiği ve kendi tarlasına oğlu ve torunu tarafından gömüldüğü belirlendi. Oğlu ve torununun yer tespiti yapmasının ardından Hacer Cengiz gömüldüğü yerden çıkarılarak Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili torunu verdiği ilk ifadesinde, annesinin babannesini boğarak öldürdüğünü söyledi. 


Müge Anlı, bu durumun 5 sene önce programda işlendiğinde belli olduğunu fakat sonuca ulaşamadığını belirterek kurulan özel ekibe teşekkür etti.


Samsun'da çözüme kavuşmayı bekleyen 2 cinayet dosyası için canlı yayında seslenen Müge Anlı,  "Fatma Demir ve Emel Kılıç dosyaları için de özel ekip kurulmalı bu cinayetlerin artik çözülmesi gerekiyor" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYSEL SENA
AYSEL SENA - 2 hafta Önce

SAYIN MÜGE HANIM SAMSUNDA ÖZEL EKİP KURULMASI KONUSUNA DEYİNMİŞSİNİZ EVET ÇOK DOĞRU SİZE KATILIYORUM BU KONURI ELE ALIYORSUNUZ ÇOK GÜZEL BİDE İŞİN GÜN YÜZÜNE ÇIKAMAYAN SESİNİ ÇIKARAMAYAN SUSAN SESSİZ GARİBAN İNSALARDA OLDUĞU İÇİN ÇOK HAKLISINIZ KEŞKE HERKES SİZİN KADAR DUYARRLI OLSADA PARASI OLAN GÜÇLÜ OLAN HER DEDİĞİNİ YAPAMASA ÖZEL EKİP SAMSUNDA ŞART ÜSTÜ KAPALI DURUŞMALARDA SONUÇ ALINAMAYAN DELİL YETERSİZLİĞİ DENİLEN BİR KAÇ KİŞİNİN OLAYI İÇİDE OLMASI BAZILARININ YOKTUM DEMESİ BİR KİŞİNİN CANINDAN OLDUĞU AMA İSANLARIN VİÇDANLARININ SIZLAMAMASI BUNLARIN HEPSİ NEDEN PARANIN GÜÇÜ ADLETİN YETERSİZ OLDUĞU KEŞKE HİÇ KİMSENİN HAKKI KİMSEDE KALMASA KARANLIK GİZLİ ÜSTÜ KAPALI OLAN HERŞEY GÜN YÜZÜNE ÇIKABİLSE Kİ ACILI ANNE BABALARIN YÜREKLERİ Bİ NEBZEDE OLSA RAHATLASA İLAHİ ADALET DEDİKLERİ ŞEY BARİ BU SEFER YERİNİ BULSA SAYGILAR

Suheyla
Suheyla - 2 hafta Önce

Maalesef samsun adliyesinde hiç bir sonuca varilamiyor

SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148