banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Müge Anlı'dan Samsun Medya Gurubu'na teşekkür

banner1357

Atv ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapımcısı Müge Anlı, Samsun'da bir kadın tarafından kaçırılan 14 yaşındaki kızın polis tarafından bulunmasının ardından "Çalışmaları takip etmemizde bizlere yardımcı olan Samsun Medya Grubu'na teşekkür ederim" dedi

SAMSUN HABER 13.02.2020, 15:54
728
Müge Anlı'dan Samsun Medya Gurubu'na teşekkür
banner1353
banner1375

Samsun'da esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan ve annesi Asiye Mertan'ın 32 yaşındaki erkek görünümlü Mahire T. tarafından kaçırıldığını iddia ettiği 14 yaşındaki Merve Korucu bulundu.  Anne Asiye Mertan'ın kızının bulunması için yardım isteği Müge Anlı, çalışmaları takip etmelerinde kendilerine yardımcı olan Samsun Medya Grubu'na teşekkür etti.

TELEFONLA GÖRÜŞTÜ 
Samsun Medya Gurubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekibinden asayiş muhabiri Mustafa İnan ile telefonda görüşen Müge Anlı, "Çalışmalarda bizlere yardımcı olan tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Samsun'da yaşanacak ya da yaşanmış tüm olaylar hakkında tekrar görüşmek üzere" dedi. 

COŞKUN ESEN'E TEŞEKKÜR
Müge Anlı ayrıca Merve Korucu'ya sahip çıkacaklarını belirten Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e de teşekkür etti. Coşkun Esen'in Merve Korucu'ya sahip çıkacak bir müdür olduğunu belirten Anlı, "Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok mutlu oldum. Müdür bey 'Çocuğumuz eğitim hayatına devam edecek. Benim de elim hep üzerinde olacak' dedi. Bunun için müdürümüze çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

Mustafa İNAN 

Yorumlar (0)