banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

Modern yapı, kolay ulaşım… İlkadım'a yeni şantiye!

banner1475

Samsun'da İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yeni şantiyeyle İlkadım’da hizmetler daha da hızlı, güçlü ve verimli hale gelecek

SAMSUN HABER 17.04.2018, 15:36
Modern yapı, kolay ulaşım… İlkadım'a yeni şantiye!
banner1353
banner1375

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce kullanılacak yeni şantiye inşaatında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yeni şantiyemizle modern hizmetlerimize, modern bir altyapı sağlıyoruz” dedi. 

MODERN YAPI, KOLAY ULAŞIM
Başkan Tok, Tepecik Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni şantiyenin inşaatında incelemelerde bulundu. İlkadım'a daha verimli ve güçlü bir hizmet sağlayacak yeni şantiyenin inşaatını gezerek bilgi alan Başkan Tok, konumu ve modern yapısıyla hizmet ağına büyük katkı sağlayacak ve İlkadım’ın en ücra köşelerine bile daha hızlı ulaşımı sağlayacak bir yatırım olduğunu vurguladı. 

TOK: HER ALANDA REKOR KIRIYORUZ
Başkan Erdoğan Tok, "İlkadım’a yakışır yeni ve modern bir şantiyeyi vatandaşımıza daha iyi hizmet sağlamak adına hayata geçiriyoruz. Yeni şantiyemiz hizmette kaliteyi arttıracak, zaman kazandıracak ve verimi en üst seviyeye taşıyacak. İlkadım’da yaptığımız dev eserlerin arkasında belediyemiz çalışanları var. Bu bilinçle şantiyemizi planlarken personelimize özel şirketleri aratmayacak şartlarda çalışmalarını gerçekleştirecekleri bir ortamı sağlayacağız. Bu da her alanda rekor kırdığımız hizmetlerimizde modern bir yapıyla kaliteyi bir üst sınıfa daha taşımamızı sağlıyor. Yeni şantiyemizin Fen İşleri Müdürlüğümüze, belediyemize ve en önemlisi ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
10°
az bulutlu
Namaz Vakti 26 Ocak 2020
İmsak 06:16
Güneş 07:44
Öğle 12:52
İkindi 15:26
Akşam 17:50
Yatsı 19:14