banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

MOBİD üyeleri DOVİ’nin Fabrikası’nda

banner1357

MOBİD yönetim kurulu üyeleri, DOVİ Ofis Mobilyaları’nın fabrikasını ziyaret etti

SAMSUN HABER 13.02.2019, 09:33
MOBİD üyeleri DOVİ’nin Fabrikası’nda
banner1353
banner1375

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD) yönetim kurulu üyeleri, MOBİD üyesi olan DOVİ Ofis Mobilyaları’nın fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 
MOBİD Başkanı ve Eker Kanepe Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Eker’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarete; AYCİN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aycin, Kocaman Orman Ürünleri Yetkilisi Levent Kocaman, AZEMO Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Akpınar,  Yurdakul Kumaş yetkilisi Mehmet Yurdakul ve Samsun Sünger yetkilisi Murat Odabaşı katıldı. Heyet, DOVİ Ofis Mobilyaları’nın fabrikasında incelemelerde bulunarak DOVİ Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yalçın Özgül’den bilgi aldı.

TERCİH EDİLEN MOBİLYA SİSTEMLERİ
DOVİ Ofis Mobilyaları’nın faaliyetleri hakkında bilgi veren Özgül, "1985 yılında mobilya dekorasyon işiyle yola çıkan işletmemiz, bugün pek çok insanın tercih ettiği ofis mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor. Herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları farklı seçenekler sunarak çalışma ortamlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve kusursuz hizmeti sunabilmek için kendimizi yeniliyoruz” dedi. 

ÇEŞİTLİ ÜLKELERE İHRACAT YAPIYORUZ
Temel değer ve hedefleri doğrultusunda ofis mobilyaları alanında Türkiye’deki satış ağları haricinde dünyanın farklı ülkelerine de ihracat yaptıklarını söyleyen Özgül, "DOVİ Ofis Mobilyaları olarak Merzifon/Amasya Organize Sanayi Bölgesi'nde 40.000 metrekare alan üzerinde son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde müşterilerimiz için yüzlerce farklı tasarımlar üretilmektedir. Dünyaya açılan bir marka olarak, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan, özverili çalışanlarıyla müşterilerinin çalışma mekanlarına farklı ve özgün tasarımlar ile değişik trendler sunmaya devam ediyor. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olarak başarının haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız” diye konuştu.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN…
Özgül, "Ofis mobilyası alanında kullandığımız hammaddelerinden birisi olan 'E1 kanserojen madde içermeyen suntalem', uluslararası standartlarına göre Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili ile patentlidir. Ayrıca ISO ve TSE belgeleri de mevcuttur. DOVİ, Kaliteden ödün vermeden vizyonu doğrultusunda hedeflerini daha yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam etmektedir" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)