banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1337

Milletvekili Yılmaz, acıyı paylaştı - Samsun Haber

banner1357

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'daki kazada yaşamlarını yitiren öğrencilerin ailelerine başsağlığı diledi. Yılmaz, " "Kazada acı kayıplarımızı haber aldığımızda yüreğimiz yandı" dedi.

SAMSUN HABER 24.12.2019, 14:18
478
Milletvekili Yılmaz, acıyı paylaştı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Çarşamba İlçesi'nde okul servis minibüsünün kaza yapması sonucu vefat eden Samsun Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden Zülal Işıl Çörtük ile Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Batuhan Yılmaz'ın ailelerini ziyaret etti.

ÇOK BÜYÜK BİR ACI 
Yılmaz, Çarşamba'da Zülal Işıl Çörtük'ün evine giderek baba Tayfun Çörtük, dede Bahattin Çörtük ve diğer aile  fertlerine taziyelerini iletti. Daha sonra Terme'de Batuhan Yılmaz'ın evini ziyaret eden 
Milletvekili Yılmaz, iki evladı kaybetmenin acısını yürekten yaşadıklarını söyledi. 'Çok büyük bir acı, Rabbim ailelerine sabır versin" diyen Yılmaz, "Kazada acı kayıplarımızı haber aldığımızda yüreğimiz yandı. Yavrularımızın mekanı cennet olsun Yaralı çocuklarımıza da acil şifalar diliyorum" diye konuştu.

Taziye ziyaretlerine Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Samsun Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Dernek Başkanı Tevfik Sönmez, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy da katıldı.
 

Yorumlar (0)