banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Milletvekili Köktaş: Sesimizi güçlü duyuralım

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "31 Mart'ta İlçe belediyesinde ve Büyükşehir Belediyesi'nde Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adaylarına destek vererek, Samsun'dan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sesimizi en yüksek şekilde duyuralım." diyelim" dedi.

SAMSUN HABER 15.03.2019, 14:20 15.03.2019, 14:27
Milletvekili Köktaş: Sesimizi güçlü duyuralım

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde sürdürdü. 


Sabah kahvaltısında Yabancılar Pazarı esnafı ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, Tekkeköy Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren firmaları ziyaret etti. 


Tekkeköy Kahyalı ve Büyüklü mahallelerinde hemşehrileri ile buluşan Milletvekili Köktaş, 31 Mart seçiminin sıradan bir seçim olmadığını belirten Milletvekili Köktaş, beka meselesine dikkat çekti. 


Milletvekili Köktaş gerçekleştirdiği programlarında şunları söyledi: "Biz milletimize olan sevgimizi lafta bırakmıyoruz. Seçimden seçime değil, her zaman sizlerin arasındayız. Evimiz, işyerimiz burada. Milletimizin gönlüne girerken, aynı zamanda yatırımlarımızla, eserlerimizle, hizmetlerimizle de hiçbir ilçemiz geri kalmasın, hiçbir vatandaşımız kendini dışlanmış, ötelenmiş hissetmesin diye gece gündüz gayret ediyoruz.  Allah'a hamdolsun eserimizin olmadığı ilçe yok. Her bir mahallemizde yaptığımız hizmetler var. Bazen duyuyoruz ne yapıldı diye; Şunu söylemek istiyorum; AK Partide ben yok biz var kolektif akıl ile ekip çalışması var. AK Parti iktidarı ile birlikte Samsun'a ne kadar proje, hizmet, yatırım yapıldıysa hepsinde bakanından, milletvekiline, belediye başkanından, il başkanına kadar bütün teşkilatlarımızın, ak kadroların gayretli çalışmaları emekleri vardır. O yüzden o ne yaptı, bu ne yaptı demek yanlış olur. Bakanlık yapmış, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir'de bunun içindedir.

ESKİ TÜRKİYE'DE "3 Y" 
Yolsuzlukla, yoksullukla, yasaklarla boğuşan 2002 öncesi Türkiye'yi o zihniyetin ellerinden kurtardık. Eğitimde evlatlarımız bizim gibi 60-70 kişilik sınıflara mahkum olmasınlar diye, yeni yeni derslikler kazandırdık. Her birini akıllı tahtasıyla, bilgisayarıyla, kütüphanesiyle, her türlü teknolojik altyapının olduğu okullarla, liselerle, meslek liseleriyle donattık. Sağlıkta insanların hali içler acısıydı. Tedavi ücretini ödeyemediği için hastanelerde rehin kalan, ölülerini bile hastanelerden alamayan insanlar olduğunu unutmayın. Bunlar çok uzakta değil. Bu ve bunun gibi her alanda ülkemiz çok sıkıntılar yaşadı. 

KEŞKENİN TELAFİSİ 5 YIL
Bunları gençlerimiz bilmeyebilir bunları onlara anlatalım, anlatalım da 31 Martta aman bir hataya düşmesinler. Keşkenin telafisi 5 yıl. Bunun için 31 Martta sadece yerel seçim diye bakmayalım. Cumhur ittifakı adaylarımıza güçlü bir destek verelim. İlçe belediyesinde ve Büyükşehir Belediyesi'nde Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adaylarına destek vererek, Samsun'dan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sesimizi en yüksek şekilde duyuralım." diyerek sözlerine son verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!