banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Millet fırsat vermeyecek

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan,  "İstiyorlar ki iktidar zayıflasın, ülkenin istikrarı tökezlesin. Bu millet onlara bu sefer de fırsat vermeyecektir. Buna inancımız tam" dedi

SAMSUN HABER 27.02.2019, 11:34
Millet fırsat vermeyecek
banner1353
banner1375

AK Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi düzenlenen törenle açıldı. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, açılışta yaptığı konuşmada,  31 Mart’ta normalde yerel seçimlerin yapıldığını fakat sonucunun geneli ilgilendiren bir seçim olduğunu ifade etti.

ÖNEMLİ BİR SEÇİM
"Birileri bu seçim sonuçlarını merakla bekliyor" diyen Demircan, şöyle devam etti: "İstiyorlar ki iktidar zayıflasın, ülkenin istikrarı tökezlesin. Bu millet onlara bu sefer de fırsat vermeyecektir. Buna inancımız tam. Normalde yerel seçimleri yapıyoruz ama sonuçları itibari ile geneli ilgilendiren önemli bir seçim olacak 31 Mart seçimleri."

MİLLETİMİZ GÖRÜYOR
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da Cumhur İttifakı'nın ülkenin bekası için gerekli olduğunu belirterek, "HDP'ye vuruyoruz ses CHP'den geliyor, CHP'ye vuruyoruz ses Kandil'den geliyor. İkisine birden vuruyoruz ses Pensilvanya'dan geliyor. Bunu milletimiz görüyor" diye konuştu.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise 5 yılda Samsun'un çok yol alacağını belirterek, "Tüm vatandaşlarımız önümüzdeki 5 yılın başta Samsun olmak üzere tüm ülkemizde nasıl bereketli geçeceğini görecekler. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki 5 yıl Samsun'u, tüm ilçeleriyle birlikte ilmek ilmek adeta yeniden dokuyacağız" ifadesinde bulundu.

MİTİNGE DAVET 
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı olarak seçimden zaferle çıkacaklarını söyleyerek vatandaşları, 3 Mart'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı AK Parti Samsun mitingine davet etti.

AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, açılışta yaptığı konuşmada, seçim sürecinin ilk gününden bu yana sahada olduklarını ve 98 mahalleyi karış karış gezdiklerini belirtti.

Konuşmaların ardından Havza Seçim Koordinasyon Merkezi okunan dua ile açıldı.

Yorumlar (0)