banner1571

banner1585

banner1334

banner1499

banner1576

banner1324

banner1581

MHP'li Erhan Usta Samsun'da: Oyunu attı, önemli mesajlar verdi!

MHP'li Erhan Usta Samsun'da: Oyunu attı, önemli mesajlar verdi!

SAMSUN HABER 24.06.2018, 16:06
179
MHP'li Erhan Usta Samsun'da: Oyunu attı, önemli mesajlar verdi!

MHP Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Erhan Usta, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Samsun'da kullandı.

İkadım İlçesi'nde Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesine gelen Usta, okuldaki sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı, ardından 1238 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Usta, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, oyunu özellikle, şehit Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun adını taşıyan okulda kullandığına işaret etti.

Seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Usta, seçim kampanyası sürecinde bazı partilerin farklı söylemlerde bulunmuş olabileceğine dikkat çekerek, sözlerine şöyle sürdürdü:

"Ancak hiç kimse 'ben Türkiye'yi geri götüreceğim' önceki sisteme... Daha doğrusu sistemsizliğe Türkiye'yi götüreceği bir yolu tutmamalıdır. Seçimi kimin kazanacağı milletimizin takdiridir. Bundan sonra yapılması gereken şey, bu ülkeyi seven insanlar olarak, bu ülkenin vatandaşı olarak ülkemizi ileriye götürmek konusunda bütün partilerin gayret göstermesi lazım. Bu gayret içinde olunduğu zaman milletimiz hak ettiği refaha ve huzura kavuşacaktır."


AA

Yorumlar (0)