banner1219

MHP Atakum Meclis üyesi Yunus Koloğlu istifa etti

Samsun MHP'de istifa depremSamsun'da MHP İl Başkanı Taner Tekin'in görevden alınmasının ardından Atakum Belediyesi Meclis üyesi Yunus Koloğlu, partiden istifa etti. Dilekçesini ilçe seçim kurulana veren Koloğlu, "İyi insanlarla olma kararı aldım ve bu süreçten sonra iyi insanlarla beraber olacağız" dedi

MHP Atakum Meclis üyesi Yunus Koloğlu istifa etti
banner1227

Milliyetçi Hareket Partisi'nde Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in genel merkez tarafından görevden alınmasının ardından sular durulmuyor. Atakum Belediyesi MHP'li Meclis Üyesi Yunus Koloğlu, parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Koloğlu, "MHP'de çözülme süreci vardı. Ben bu süreçte genel başkanın yeniden aday olmayacağını düşünüyordum. Ancak geldiğimiz noktada genel başkan halen aynı koltuktadır ve bırakacağıda yok. MHP'nin Samsun'u AK Parti'ye teslim etmesinden, vekilin ve il başkanını görevden aldığı bir süreçteyiz. Siyaset illa ki yapacağız. Bu nedenle iyi insanlarla olma kararı aldım ve bu süreçten sonra iyi insanlarla beraber olacağım" dedi. Yunus Koloğlu'nun Atakum İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'na bugün dilekçesini verdiği öğrenildi.

Haber: Hakan AKGÜN

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
dr
dr - 3 ay Önce

tebrik ederim..hayırlı olsun kardeşim

dr
dr - 3 ay Önce

tebrik ederim..hayırlı olsun kardeşim

SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148