Hilas Otel

Çelik İnşaat

MHP Atakum'da iddialı

MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde tüm ilçelerdeki gibi Atakum'da da iddialı olduklarını söyledi

MHP Atakum'da iddialı

MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Atakum’un Samsun’da hatta tüm Karadeniz’de en önemli ilçelerden biri olduğunu ifade ederek, belediyecilik anlamında çok daha büyük hizmetlere ihtiyaç duyduğunu söyledi. Atakum’un geleceğinin daha doğru planlanmasının gerektiğini ifade eden Hatinoğlu, bu planlamaları ve hizmetleri de MHP'li kadroların yöneticiliğinde üretken ve modern belediyecilik anlayışı ile sağlanabileceğini kaydetti.

ARTIK VAKTİ GELDİ 
Doğru çözüm önerileri ve projeler üretecek kadrolarla Atakum'u yönetmeye talip olduklarını belirten Hatinoğlu, 
"Birbirinden değerli aday adaylarımız ve tüm teşkilat kadrolarımız ile seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Genel merkezimizin ve il başkanlığımızın Cumhur ittifakı ile ilgili vereceği karar doğrultusunda çalışmalarımıza yön vereceğiz.Artık Atakum’u MHP’nin yönetme vaktinin geldiğini biliyor, Atakumluları hak ettikleri hizmetlere kavuşturmak için var gücümüz ile çalışıyoruz" dedi.

Aynı zamanda ilçe belediye meclis üyeliği için de yoğun başvuru olduğunu ifade eden Hatinoğlu,  “Bu da partimize olan teveccühün bir göstergesidir” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308