banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Metin Burma: 'O Sözleri Asla Kullanmadım'

banner1357

CHP'den geçtiğimiz günlerde aday adayı olduğunu açıklayan Atakum eski Belediye Başkanı Metin Burma, CHP Eski Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal'a o sözleri asla kulanmadığını ve siyaseti bu zamana kadar etik değerlere saygılı olarak yaptığını söyledi.

SAMSUN HABER 02.03.2015, 16:07 02.03.2015, 16:09
Metin Burma: 'O Sözleri Asla Kullanmadım'
banner1353
banner1375
SAMSUN - CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Metin Burma, samsunhaber.tc'de yayınlanan ve CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yönelik 'ölene kadar Genel başkanlığa aday olacak mısın?' sözlerine açıklık getirdi. Burma;'Sayın Baykal'la o dönemde üst düzeyde ilişkilerimiz vardı. O sözleri asla kullanmadım. CHP'den o dönemde ayrılıp SHP'ye geçmem sadece kendi siyasi tercihimin bir gereğiydi' dedi.

DÜRÜST VE AHLAKLI SİYASETİ BENİMSEDİM

Gerek siyasette gerekse belediye başkanlığı döneminde etik değerlere her zaman özen gösterdiğini ve siyaseti saygın bir şekilde yapmaya çalıştığını ifade eden Burma;'Ben siyaseti her zaman halkıma hizmet etmek için yaptım. Arkamda kirli çamaşır bırakmadığım gibi dürüst ve ahlaklı siyaseti benimsedim. Bu işi uzun soluklu yapmak isteyenler insani değerleri her zaman ön planda tutmak zorundadırlar' diye konuştu.

SAMSUNHABER.TC
Yorumlar (0)