banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Metin Burma'dan Parti Teşkilatını ve Aday Adaylarını Kızdıracak Sözler!

banner1357

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Metin Burma kendi Facebook sayfasından yaptığı açıklamada parti teşkilatını ve aday adaylarını kızdıracak açıklamalarda bulundu.

SAMSUN HABER 08.03.2015, 18:11 08.03.2015, 18:17
Metin Burma'dan Parti Teşkilatını ve Aday Adaylarını Kızdıracak Sözler!
banner1353
banner1375
SAMSUN - Burma;"Şimdi kamuoyunda bir araştırılma yapılsa kendi aday adaylarımız arasında açık ara birinci çıkarım" dedi.

BU SÖZLERİ NASIL SÖYLEDİ

Kendisinin aynı zamanda CHP milletvekili adayı olması durumunda AK Parti'nin bu durumdan hoşlanmayacağını belirten Burma ilginç açıklamalarına şöyle devam etti;"AKP açısından da benim CHP vekil adayı olmam, onların işine gelen ve hoşlanacakları bir şey değil. Arkadaşların onların ekmeğine yağ sürmemesi gerekir.Şimdi Samsun kamuoyunda bir araştırma yapılsa, kendi aday adaylarımız arasında açık ara birinci olabileceğimi düşünüyorum."7 Haziran’daki seçimlerde benim için önemli olan partimin en çok oyu alarak iktidar olmasıdır. O zaman, birilerinin güdümünde olmayan “gerçek” partilinin yapması gereken; halktaki karşılığımız nedir, 1984 yılından beri siyasetin içinde olup da arkasında bir tane bile kirli çamaşırı olmayan ve bunu AKP dahil başka partilerin dahi iddia edemediği Metin Burma’nın ağırlığı nedir, ona nasıl bakılıyor diye sormaktır'dedi.

YÜKSEK PERDEDEN KONUŞTU

Facebook sayfasından başarılarını ballandıra ballandıra anlatan Burma sözlerini şöyle tamamladı:"Ben Türkiye’de metropol belediyeler arasında en başarılı belediye başkanı seçilmiş ve ödülümü Meclis Başkanvekili elinden almış bir insanım. Ayrıca ciddi araştırma şirketlerinin performans değerlendirme sonuçlarında hep iyi 7 derecelerde oldum, bu verileri isteyen internetten görebilir. Üstüne üstlük hayatı boyunca arkasında iktidar gücü olmayan bir insan olarak bu başarılara imza atabildim. Bu gücü partimle beraber iktidara taşımak istiyorum.

Yorumlar (1)
aguchanbn 5 yıl önce
alt siradan koysalar chp aleyhine çalışacak karakterde bur insandır kendisi.
Bugüne kadar ne başarmış? Atakum a ne yapmış? Deniz kıyısındaki havuzdan baska ne yapmış? Son başkanlığında tüm antipatik , kasıntı ekibi ile birlikte başarısız olmuş birinin değil sıraya konmasi partiye sokulması , adaylık başvurusunun kabulü bile abes ile iştigaldir