banner1320

Mervag Özel Oto Servisi hizmette

Samsun’da vag sınıfı araçlara oto servis hizmeti verecek olan  ‘Mervag Özel Oto Servisi’, Tekkeköy  Kirazlık Örnek Sanayi’de görkemli bir törenle açıldı

banner1314

Samsun’un Tekkeköy İlçesi Kirazlık Örnek Sanayi Sitesi'nde açılan Mervag Özel Oto Servisi, vag sınıfı araçlara kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı planlıyor. 

SON DERECE MUTLUYUZ
Sözlerine hayırlı olsun temennileriyle başlayan Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, “Bu yatırımı gerçekleştiren ekonominin biraz sıkıntılı olduğu bir ortamda cesur davranışları ile Erhan ve Erkan Bey’i tebrik ediyoruz. Bu bölgede, bizim kendi bölgemizde bu yatırımın yapılması bizi son derece mutlu etti” diye konuştu.

SON TEKNOLOJİ
Otomotiv sektöründe 5 yıl boyunca yöneticilik yapan ve müşteri memnuniyetini önemseyen Mervag Oto Servis Yöneticisi Erhan Egebigi, “Oto servisimizde Porshe, Mercedes, Audi, Volkswagen, Skoda ve Seat gibi vag dediğimiz gruba tüm mekanik ve kaporta işlemleri ile ilgili hizmet edeceğiz. Burada araçlara orijinal kendi malzemelerini kullanacağız. Kullandığımız motor yağı ise son teknoloji bir ürün. Bu şekilde müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmet etmek istiyoruz. Mutlu müşteri olmasını çok önemsiyoruz. Daha önce bu sektörde çalıştığım için müşterilerin isteklerini çok biliyorum ona göre en iyi şekilde hizmet garantisi sunuyoruz. Burada kullanmış olduğumuz tüm malzemelerimiz yurtdışından geldi. Şu anda yetkili servislerde bile olmayan son teknolojiyi biz kullanıyoruz” dedi.

Açılışa, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Azmi Fidan, Samsun Genç İşadamları Derneği  Başkanı (SAMGİAD) Savaş Gömeç, Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Eyüb Güler ve çok sayıda davetli  katıldı.

Merve İLHAN, Ekrem ASLAN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300