banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Mersinli Ciğerci Apo Samsun’da

banner1357

52 yıl önce başlayan lezzetini Samsun’a taşıyan Mersinli Ciğerci Apo, ilk günden beri değişmeyen eşsiz lezzet ve çeşitliliği ile damak tadını önemseyen Samsunlulara hizmet veriyor.

SAMSUN HABER 11.09.2019, 13:32 11.09.2019, 13:48
946
banner1353
banner1375

Mersinli Ciğerci Apo, 1967 yılında seyyar arabayla ciğer satarak başladığı serüvenine, Türkiye’ye kazandırdığı 9 şubesiyle devam ediyor. 

9. şubesini Samsun’da açarak Samsunlulara ciğeri sevdiren ve ciğer hakkındaki önyargıları yıkmayı başaran Ciğerci Apo’ya ilgi son derece fazla. 'Ciğerci Apo' ismiyle anılan Abdurrahman Ocak’ın damadı Alpay Kök ve Ciğerci Apo’nun yanında yetişerek 21 yıldır işinin başında olan Orhan Aka, Samsun Şubesi’nde halka hizmet veriyor.  

ciğerci apo

52 YILDIR ÇİZGİMİZİ BOZMADIK

Mersinli Ciğerci Apo’nun yanında yetişen, 21 yıldır yer aldığı markanın bir parçası haline gelen Samsun Şubesi ortağı Orhan Aka, "Ciğerci Apo Mersin’de, yemek sektöründe ilk esnaflardan biridir. Zamanla işlerini büyüterek İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de ve birçok ilde şube açarak ilerlemeye başladı. Kendisi hala işin başında. Ciğerci Apo, isim hakkı ve frencayzing vermez. Kendi bünyesinde yetişmiş elamanlarına ortaklık vererek ilerler. Ciğerci Apo’nun en büyük özelliği ise 52 yıldır çizgisini hiç bozmamış olması. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz ve bu bilinçle çalışıyoruz. Kalitemizle, işinin ustası ve güler yüzlü personeliyle Samsunlu vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapabilmek adına, çok fazla şubeleşmeyi tercih etmiyoruz” diye konuştu.

ciğerci apop

GÜNLÜK KUZU CİĞERİ

Ciğerin en büyük özelliğinin pişirme şekli ve günlük kuzu ciğeri olduğunu vurgulayan Aka, "Sadece Ciğerci Apo’ya ciğer ve et tedarik eden 2 büyük tedarikçiyle çalışıyoruz. Samsunlular, ciğeri çok sevdi. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Ciğer dışında et şiş, adana kebap, tavuk şiş, kanat, yürek, köfte gibi çeşitlerimiz de mevcut. Aynı zamanda ikramlarımız boldur ve ikramlarımızdan da ayrı ücret alınmaz. Tüm halkı ciğerimiz başta olmak üzere lezzetlerimizi denemeye davet ediyoruz” dedi. 

ciğerci apo

ÖNYARGILARI KIRDIK 

2 yıl önce Samsun’a ciğeri tanıtabilmek ve sevdirebilmek adına çalışmalar yaptıktan sonra Mersinli Ciğerci Apo markasını Samsun’a kazandırdıklarını ifade eden şube ortağı Alpay Kök, "Yaptığımız çalışmalar neticesinde geçen yıl icraatımızı gerçekleştirdik ve 9. şubemizi Samsun’a açtık. Halktan çok güzel tepkiler alıyoruz. Ciğeri sevmeyen müşterilerimiz vardı ve önyargıları kırmayı başardık. Çizgimizi bozmadan her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ciğerimiz marinesizdir ve ocaktaki ustamızın marifetiyle eşsiz bir lezzet halini alır. Ciğer tercih etmeyen müşterilerimiz için de birçok seçeneğimiz var. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyoruz. Ciğerin tadını bilmeyen müşterilerimizin mutlaka tatmalarını öneriyorum. Öte yandan ciğer B12 vitamin kaynağıdır. Çocuklarımıza kesinlikle ciğer yedirmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Merve İLHAN, Yasin YILDIZ

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Namaz Vakti 06 Temmuz 2020
İmsak 03:01
Güneş 05:01
Öğle 12:44
İkindi 16:44
Akşam 20:18
Yatsı 22:08