Hilas Otel

Çelik İnşaat

Meclisten krediye onay

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen ve çeşitli projelerde kullanılacak 200 milyon lira kredi, oy çokluğuyla kabul edildi

Meclisten krediye onay
banner1311

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında gerçekleşti. 27 gündem maddesinin görüşülüp karara bağlandığı mecliste altyapı, üstyapı, peyzaj, kentsel dönüşüm gibi projelerde kullanılmak üzere çeşitli bankalardan 200 milyon lira kredi çekilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.

İYİ PARTİ'DEN TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs’ın 100. yılı dolayısıyla yapılan çalışmalara destek vermek istediklerini söyleyen ve görüşlerine saygı duyduğu için Demir’e teşekkür eden İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Alper Aydemir, "Şehrimizi dünyada diğer topraklardan farklı kılan en önemli olay Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının Samsun’a ayak basarak milli mücadeleyi başlatmasıdır. Ne mutlu bize ki biz kurtulan değil, kurtaran bir şehir olduk. Aynı zamanda diğer meclislerde muhaliflerin görüşlerine saygı duyulmadığını görüyoruz. Sizin yaklaşımınızı bir kere daha kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Merve İLHAN, Uğur ATICI


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312