banner1320

Meclis Üyesi Erkan Akyüz'den Yılmaz'a teşekkür

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Erkan Akyüz, yaptığı konuşmayla Yusuf Ziya Yılmaz'a hizmetleri için teşekkür etti

Meclis Üyesi Erkan Akyüz'den Yılmaz'a teşekkür
banner1314

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde dün gerçekleştirilen oylama sonunda Zihni Şahin, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı olurken Meclis Üyesi Erkan Akyüz de, yaptığı konuşma ile Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti.

'HAKKIMIZ HELAL OLSUN'
Erkan Akyüz, "Yusuf beye Samsun'a hizmetlerinde eleştirdiğimiz noktalar oldu ancak bu eleştiriler başarılı bir başkan olduğu gerçeğini değiştirmedi. Sayın Yılmaz nasıl görevini yapıyorsa biz de meclis üyeleri oralarak görevimizi yaptık. Kendisinin başarılı bir başkan olduğu gerçeğini karartmak adına değil meclis üyesi olmanın gereği eleştirilerimizi yönelttik. Sayın Yılmaz 19 yıl hizmet etti, helallik istedi. Ben hakkımı helal ediyorum, inşallah kendisi de beni bir büyüğüm olarak afeder" dedi.

Erkan Akyüz, AK Parti'nin Zihni Şahin'i 'başkanlık' için aday gösterdiğini hatırlatarak, "Ben de bağımsız meclis üyesi olarak, karınca kararınca 1 oyumla kendisini destekliyorum. Bunu Samsun halkının kararı olarak görüyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300