banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Mağduriyetler önlenecek - Samsun Haberleri

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sağanak yağışın sele yol açtığı Salıpazarı ve Terme ilçelerine giderek hasar tespit çalışmasında bulunup, "Mağduriyet önlenecek, yaralar sarılacak" dedi

SAMSUN HABER 24.08.2019, 15:10 Ahmet Dirim
Mağduriyetler önlenecek - Samsun Haberleri
banner1353

Samsun'da aşırı sağanak yağışın en çok etkilediği bölge olan Salıpazarı ve Terme İlçesi'ne giden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ile birlikte  Salıpazarı ve Terme ilçelerinde incelemelerde bulundu. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan selin yol açtığı hasarla ilgili bilgileri alan Başkan Demir, “Tüm ekipler koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ

Metrekareye 140 kilogram yağış düştüğünü hatırlatan Başkan Demir, "Aşırı yağışlar sonucu sel felaketi yaşayan Salıpazarı'nda 2 vatandaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Sel felaketinin yaşandığı andan itibaren tüm birimlerimiz bölgeye anında ulaştılar. Ekiplerimiz Salıpazarı ve Terme’de hayatın normale dönmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor" diye konuştu.

HAYAT NORMALE DÖNECEK

Tüm ekiplerin bölgede yaşayan vatandaşlar için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini de ifade eden Başkan Mustafa Demir, "Bölge halkımızın müsterih olmasını istiyorum. En kısa zamanda yapılan çalışmalarla birlikte bölgede hayatı normale döndüreceğiz. Özellikle alt yapıda meydana gelen tüm aksaklıkları da en kısa sürede gidereceğiz. Salıpazarı ve Terme halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

Yorumlar (0)
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Aralık 2019
İmsak 06:12
Güneş 07:44
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40