Hilas Otel

Çelik İnşaat

Loresima Travel ile muhteşem tur

Loresima Travel Samsun kalkışlı yurtdışı turlarda bir ilke daha imza attı. Samsun ve çevre illerden katılan 19 misafiri ile dünyanın en ünlü cruze gemi firmalarından olan Costa Cruize ile 12 günlük Kanarya Adaları Turu gerçekleştirdi. 

Loresima Travel ile muhteşem tur

Loresima Travel Samsun kalkışlı yurt dışı turları ile fark yaratmaya devam ediyor.

UNUTULMAYACAK ANLAR 
Türk Hava Yolları ile Samsun’dan İtalya’ya uçan kafile, Savano limanından gemiye giriş işlemlerini tamamladıktan sonra balkonlu kabin avantajı ile denizin ve doğanın tadını çıkarma imkânı buldu. 11 gece konaklamalı 12 günlük gezide İtalya, Roma, İspanya , Kanarya Adaları, Portekiz görülmüş oldu. Loresima Travel Sahibi Sezai Akın 19 kişilik grubun başında geziye eşlik etti. Profesyonel rehberler eşliğin yapılan gezilerde bir birinden güzel yerler keşfedilmiş oldu. Yaklaşık 4 bin 800 kişilik gemide geziye katılanlar unutamayacakları anlar yaşadı. 

İLKLERE İMZA ATILIYOR
Samsun artık yurtudışı turlara kendini daha çok geliştirdiğini ifade eden Loresima Travel Sahibi Sezai Akın, “İnsanlarda gezi kültürü her geçen gün daha da çok artıyor. Bu anlamda Samsun’dan bu tarz gezileri yapabilmek bizler için gurur verici. Türkiye genelinden 50 kişilik Türk misafirlerin sadece 19 kişisini Loresima Travel’in gemide misafir etmesi bizler için paha biçilemez bir başarıdır. Daha önceki yıllarda farklı rotalara da gemi turu düzenlemiştik bunlar Norveç Fiyortları ve Batı Akdeniz gezileriydi. Burada önemli olan tek şey güven ve kaliteli hizmet vermek. Loresima Travel olarak dünyayı keşfetmeye devam edeceğiz. Her zaman ilklere imza atmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki aylarda yine çok farklı yurtdışı programlarımız olacak. Bizlere katılmak isteyen misafirlerimiz programlarımızı Web sayfamızdan, Facebook sayfamızdan takip edebilirler” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312