Hilas Otel

Çelik İnşaat

Köktaş:AK Parti yine başaracak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "İlçelerde yaptığımız çalışmalarımızda gözlemlediğimiz, halkımızın AK Parti teveccühünün yüksek oranda devam ettiğini, "Yaparsa AK Parti yapar" anlayışının sürdüğünü görmekteyiz. Bu, yerel seçimlerden Samsun başta olmak üzere, Türkiye'de yine başarıyla çıkacağımızın göstergesidir" dedi

Köktaş:AK Parti yine başaracak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in ilçelerde gerçekleştirdiği programlara katılarak teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla biraraya geldi. 

BAŞARIYA İMZA ATILACAK
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın da katıldığı Havza, Ladik ve Asarcık ilçelerinde büyük bir coşku ile karşılanan Milletvekili Köktaş, yeni dönemde hizmet belediyeciliğinin yanına gönül belediyeciliğini de ilave ederek daha başarılı hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

TEVECCÜH YÜKSEK
Milletvekili Köktaş, yapılan ziyaretlerde şunları söyledi; "Yerel seçimler öncesi belirlenen ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, kurucu il başkanımız, 14 yıllık milletvekilliği yapmış, bunun 5 yılını Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu başkanı, 2 yılını da Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak tamamlamış olan Mustafa Demir'in 2 gündür gerçekleştirdiği Samsun programlarını tamamladık. Teşkilatlarımızla buluştuk, halkımızla hasbihal ettik.  Yapılan çalışmalarda gözlemlediğimiz halkımızın AK Parti teveccühünün yüksek oranda devam ettiğinu, "Yaparsa AK Parti yapar" anlayışının sürdüğünü görmekteyiz. Bu bizim için önemli bir güç olmuştur, 31 mart 2019'da gerçekleşecek olan yerel seçimlerden Samsun başta olmak üzere, Türkiye'de yine başarıyla çıkacağımızın göstergesidir" dedi.

HALKIMIZ ÇOK İYİ BİLİYOR 
AK Parti iktidarları döneminde merkezi hükümet olarak Samsun'a bir çok yatırımı, hizmeti ve teşviki birlikte kazandırdıklarını ifade eden Köktaş, "Yerel yönetimlerde de ilimizde, ilçelerimizde başarılı çalışmalara imza attık. Bir kısım eksikliklerimiz vardır, bunları da yeni dönemde bir şekilde ortadan kaldırarak hizmet belediyeciliğinin yanına gönül belediyeciliğini de ilave ederek daha başarılı hizmetleri yapacağımıza inanıyoruz. Bunu yaparken de şehrimizin bütün dinamikleriyle, kanat önderleriyle, seçilmiş belediye meclis üyeleriyle, belediye başkanlarıyla, milletvekilleriyle birlikte koordinasyonu maksimum seviyede tutarak, istişare kültürüne önem vererek önceliklerimizi belirleyerek yolumuza devam edeceğiz. Teşkilatlarımız her seçimde olduğu gibi 31 Mart 2019 seçimine de hazır bir vaziyerettedir. Saha çalışmaları tam pres uygulayarak devam etmektedir. Samsun'da yapılanları görmezlikten gelerek, AK Parti'nin oy oranının düşmesine gayret gösterenler, 31 Mart yerel seçimlerinde bir kez daha yanılacaklardır. Çünkü halkımız yapılanları çok iyi bilmektedir" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 08:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat Bülbül
Ferhat Bülbül - 6 ay Önce

Sayın vekilim sizlere Tekkeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı için bir cb gönderdim.Sayin Cumhurbaşkanımızın dedigi liyakat esas alinacak sözü üzerine. Sizlerden nir randevu talep ettim.Tenezzul edip de ne arayan oldu ne soran oldu.Kardesim sende kimsin.Ne istiyorsun diye sorar insan.Yahu tüm cesaretimi toplayarak bunu yaptım.Sizlerde o cesareti göremedik. Goremeyiz

Ferhat BÜLBÜL
Ferhat BÜLBÜL - 6 ay Önce

Göremeyiz çünkü sizin adayınız bellidir.Koruyup kolladiğiniz kisileriniz var.Biz kimkiyiz sizler gözünde.Fakir ve parasi olamayan birileri.Sizlerin bu gibi davranışları bu partiye ve davaya zarar vermektedir.Bunu en son sayin Zihni Başkanımıza yapilana bakınca çok net görünüyor.Gorunen köy uzakta değildir.Sayın reisi de nasil kandırabiliyor sunuz anlamış degilim.Sizlere güvenmekte hata yapiyor sayın Cumhurbaşkanımız.

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308