banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Köktaş: 31 Mart istiklal ve istikbal meselesidir

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yerel seçim çalışmaları kapsamında Havza'da bir takım ziyareler gerçekleştirdi.

SAMSUN HABER 14.03.2019, 10:46
Köktaş: 31 Mart istiklal ve istikbal meselesidir

Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçinine günler kala, AK Parti Havza Seçim Kooordinasyon Merkezi'ne (SKM)  ziyarette bulundu. Köktaş burada, ''PKK’ya vuruyorsun, ses CHP'den, FETÖ’ye vuruyorsun ses İYİ Parti'den geliyor. Onun için 31 Mart istiklal ve istikbal meselesidir."  açıklamasında bulundu.

ÜLKE BEKASI İÇİN İTTİFAK
Köktaş, SKM ziyaretinde Türkiye'nin geleceğini yakından ilgilendiren bir seçim yaşanacağını belirterrek, "Ülkemizin bekası için MHP ile ittifak ettik. Karşımızda ise dışarıda dizayn edilen, içeride yan yana gelen kişiler tarafından kurulan bir ittifak var. PKK’ya vuruyorsun, ses CHP'den, FETÖ’ye vuruyorsun ses İYİ Parti'den geliyor. Onun için 31 Mart istiklal ve istikbal meselesidir." şeklinde konuştu.

ÖZDEMİR'ER DESTEK İSTEDİ
Fuat Köktaş daha sonra Havza Muhtarları Derneğini ziyaret ederek, dernek başkanı Ahmet Çavdar ve muhtarlarla bir araya geldi.Havza Ticaret ve Sanayi Odasında yönetim kurulu başkanı Erkan Acar ile de görüşen Köktaş, ardından esnafla buluşarak Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ile Havza Belediye Başkan adayı Sebahattin Özdemir için destek istedi.

Yorumlar (0)