Kılıçdaroğlu ile Akşener İlkadım Belediyesi'nde

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti.

banner1314

Milli Mücadele'nin 100. Yılı dolayısıyla düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmak amacıyla Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir dizi ziyaret kapsamında İlkadım Belediyesi'ni de ziyaret etti. İlkadım Belediye Bakanı Necattin Demirtaş, liderleri kapıda karşılarken, Demirtaş Kılıçdaroğlu, Akşener ve İmamoğlu ile partilileri makamında ağırladı. Yeni belediye hizmet binası hakkında bilgi veren Başkan Demirtaş, yeni binanın yerinin kendi başkanlığı döneminde satın alındığını ancak binayı kendisinin yapmadığını, oturmanın ise kendisine nasip olduğunu söyledi. 

Ziyarete ayrıca İYİ Parti ve CHP Genel Başkan Yardımcıları ile milletvekilleri, il ve ilçe teşkilat başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyarette İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e, kurtuluş mücadelesini simgeleyen Atatürk heykelciği hediye etti.

Mustafa TOGUR - Furkan DEMİRAL

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312