banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kendine özel alan isteyenler için Samsun Konteyner

banner1357

Samsun Konteyner, ruhsat gerektirmeyen yapısı ile kendine özel olan oluşturmak isteyenlere olanak sağlayarak, taşınabilir, yalıtımlı, bir evin ihtiyacı olan tüm özellikleri içinde barındıran özellikleriyle öne çıkıyor.

SAMSUN HABER 12.09.2019, 11:11 12.09.2019, 12:05
banner1353
banner1375

Samsun Konteyner, kendine özel olan oluşturmak isteyenlere olanak sağlayarak, taşınabilir, yalıtımlı, bir evin ihtiyacı olan tüm özellikleri içinde barındıran özellikleriyle öne çıkıyor.

RUHSAT GEREKTİRMİYOR
Ruhsat gerektirmeyen, ev ve ofis olarak kullanılan konteynerler, pratikliği nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Hızlı ve kolay şekilde kurulabilen konteynerler, nakliye ve montaj açısından hem üreticiye hem de kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. 
Öte yandan her iklim koşuluna tam anlamıyla uyum sağlaması için ısı ve su yalıtımı da sağlayan konteynerler, kullanılan farklı yalıtım malzemeleri ile konforlu bir kullanım sunuyor. Gerektiği takdirde lokasyon değişikliğine olanak tanıyan  kolaylıkla başka bir yere taşınabiliyor. Ürün kalitesi ile Samsun Konteyner ise kendine özel olan oluşturmak isteyenlere olanak sağlıyor. 

EVİNİZİ YANINIZDA TAŞIYIN
Konteynerlerin en önemli özelliği ev yapımına göre alternatif oluşturması olduğunu söyleyen Samsun Konteyner firma sahibi Erdal Aytemur, “Böyle bir konteyner yatırım yaptığınız zaman istediğiniz zaman, istediğiniz yere götürebiliyorsunuz. Konteynerler, özellikle yer değişimi hususunda bir vinç yardımıyla istediğiniz alana nakledilebiliyor. Fiyat olarak da büyük bir avantaj sağlıyor. 1+1 ev fiyatına 4 konteyner alabiliyorsunuz. Bahçesi olanlar, tarlada veya inşaatlarda işçi barındıran insanlar veya satış ofisi olarak tercih ediyor. Samsun’da epey bir rağbet görüyor” diye konuştu.

SAĞLIKLI MALZEME
Konteynerlerin; sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı olduğunu, sağlıklı malzemeden üretildiğini ifade eden Aytemur, "Konteynerlerin dışında sac, izolasyonlu köpük malzemesi aynı zamanda PVC yalıtım malzemesi kullanılmıştır. Kış aylarında konteynerimizin içine bir elektrik sobası koyduğunuz takdirde çok rahat bir şekilde ısınma sağlanabilir. Elektrik, kirli ve temiz su tesisatları hazır şekilde teslim ediyoruz. Zemin kısmı, su ve nemden etkilenmeyen mineflo dediğimiz malzemeyle kaplanmıştır. Duvarlarda PVC lambiri mevcuttur. Banyo kısmında duş teknesi, klozet takımı yer alıyor. Ürünümüz, toplamda iki oda bir banyodan oluşan 21 metrekare bir üründür. Konteynerlerin fiyatları 12 bin 500 ile 17 bin 500 lira arasında değişiyor. İçerideki bölümlerde müşterilerimizin isteklerine göre değişiklikler yapabiliyoruz” dedi.

EK VERGİ VE ÜCRET YOK
Konteynerlerin en büyük özelliğinin ruhsat işlemi gerektirmediğini vurgulayan Aytemur, “Tapu kaydı olan bir arsaya, ek herhangi bir vergi ve ücret ödemeden konteyner kullanılabilir. Sadece arsa tapusuyla birlikte belediyeye başvuru yaparak, konteynerin faturasını ibraz ederek çok rahat bir şekilde elektrik ve suyu bağlatabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Merve İLHAN, Yasin YILDIZ
 

Yorumlar (0)